Буває неможливо відчувати себе щасливим і всім задоволеним. Навколишні дратують, фарби життя блякнуть і негатив всюди. Але, як з'ясувалося, стати щасливим дуже просто. Потрібно всього лише змінити свою поведінку і навчитися радіти життю. Ось перелік тих звичок, які заважають вашому щастю.

1. Ви порівнюєте себе з іншими. Щасливій людині неважливо, що і як роблять інші і чого вони досягли. Він знає, що йде своїм шляхом. Порівняння, конкуренція з іншими просто не мають сенсу. Тим більше що судити про чиюсь життя можна лише з тієї інформації, яку людина сама надає. Реальний стан речей може дуже відрізнятися від фотографій Instagram. І картинки чужого красивого життя не повинні збивати з пантелику і заважати робити те, що ви вважаєте правильним.

2. Ви дуже хвилюєтеся за чужу думку. Намагатися всім сподобатися — спочатку провальна стратегія. У кожної людини буде своя думка, як вам треба жити, але ніхто не знає вас настільки добре, щоб вирішувати, що вам робити. Тому варто перестати думати, що про вас говорять інші.

Запам'ятайте, щасливі люди роблять те, що самі вважають важливим і потрібним!

3. Ви думаєте тільки про погане. Трохи оптимізму ще нікому не завадило. Настрій на негативний результат часто змушує кинути справу на самому початку, адже все одно нічого не вийде. Песимістичні установки заважають відкривати стартапи, заводити стосунки і просто не дають радіти життю, адже здається, що тільки відчуєш себе щасливим — все відразу стане погано.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

4. Ви засуджуєте людей за «неправильне» життя. Щасливій людині в голову не прийде вважати, що хтось живе неправильно. Він упевнений, що люди самі знають, що їм потрібно, і не нав'язує їм свої уявлення про норму.

5. Ви шкодуєте себе. Погані речі трапляються з хорошими людьми. Але щаслива людина не витрачає час на те, щоб жаліти себе. Вона докладає зусиль, щоб вплинути на події.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що на сьогодні є найчастішою причиною нервових зривів і хто найбільше виявляється в зоні ризику до суїциду.