Кінокритики склали незвичайний список серіалів. До нього увійшли лише ті, які розчарували своїх фанатів змащеною, дурною або надто надуманою кінцівкою. Повний перелік був опублікований на сайті видання USA Today.

Найбільшим розчаруванням для глядачів став фінал тривалого ситкому "Як я зустрів вашу маму". Останній епізод, в якому головний герой все-таки знаходить свою любов глядачі сприйняли, як надмірно трагічний. Деякі ж назвали його ляпасом фанатам.

На другому місці серіал "Сайнфелд", чию кінцівку глядачі повністю розкритикували за те, що головні герої потрапили у в'язницю.

Популярні новини зараз
Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" "Далі Бєлгорода і Ростова не підуть": пропагандисти рф вже міркують про просування ЗСУ путін боїться державного перевороту, тому досі не натиснув "червону" кнопку: політична еліта починає розуміти ЗСУ отримали танки від польських друзів, і вже готуються до контрнаступу: перемога над росіянами вже близько
Показати ще

Третій рядок рейтингу зайняв серіал про виживання на острові "Залишитися в живих". Фанати розкритикували творців за те, що сценаристи пішли по шляху найменшого опору і вирішили подарувати героям щасливе загробне життя.

Четверту позицію зайняв один з найпопулярніших серіалів 21 століття "Декстер". Він закінчився рішенням головного героя симулювати свою смерть і вибрати просте життя в якості скромного лісоруба.

Останнє місце в рейтингу зайняв тересериал "Зачаровані". Закінчення останнього восьмого сезону розчарував фанатів. В кінці сюжетної лінії стався хеппі-енд для трьох сестер-відьом, в який фанатам було важко повірити.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" журнал Time склав список найкращих телесеріалів, які встигли вийти за минулі п'ять місяців 2018 року. Список опублікований на сайті видання.

Кінооглядачі відзначили, що безліч увійшли в топ телешоу створені на основі літературних творів.

У список потрапили "Патрік Мелроуз", "Дика-дика країна", "Розповідь служниці", "Примарна вежа", "Вбиваючи Єву", "Атланта" і "Чемпіони".