Топ-20 найкращих молодіжних серіалів опублікували кінокритики порталу IndieWire. Рейтин популярних культових серіалів склали за останні 20 років.

Оскільки підліткам буває і радісно, ​​і сумно, адже багато з них уперше стикаються з дорослими труднощами, до рейтингу увійшли комедії, драми, детективи та жахи.

На першому місці опинився культовий серіал Баффі - переможниця вампірів (1997-2003), а замикає двадцятку недавній телепроект Netflix Американський вандал (2017)

1. Баффі - переможниця вампірів / Buffy the Vampire Slayer

2. Чужа сім'я / The OC 

3. Дар'я / Daria 

4. Диваки і навіжені / Freaks and Geeks

5. Вогні нічної п'ятниці / Friday Night Lights 

6. Затока Доусона / Dawson's Creek 

7. Деграссі / Degrassi 

8. Вероніка Марс / Veronica Mars 

9. Хор / Glee 

10. Відпал / The Get Down 

11. Скінс / Skins 

12. Пліткарка / Gossip Girl 

13. Всі ненавидять Кріса / Everybody Hates Chris 

14. Балерини / Bunheads 

15. Червоні дуби / Red Oaks 

16. Передмістя / Suburgatory 

17. Дівчата Гілмор / Gilmore Girls 

18. Сабріна - юна відьма / Sabrina the Teenage Witch 

19. Енді Мак / Andi Mack 

20. Американський вандал / American Vandal 

Нагадаємо, світ побачить ремейк культового серіалу "Всі жінки відьми".

Випуском нового серіалу зайнявся телеканал CW, який і випустив перший повний трейлер ремейку культового містичного серіалу. Як і раніше, весь сюжет буде побудований навколо трьох сестер-відьом – Меггі, Мел і Мейсі, яких зіграли 34-річна Мелоні Діас, 28-річна Мадлен Манток і 22-річна Сара Джеффрі відповідно. 

В перезавантаженому серіалі також знявся Руперт Еванс, відомий за серіалом Amazon "Людина у високому замку". Події серіалу розгортатимуться в тому ж будинку, що й в "перших" "Зачарованих". Творці нового серіалу відзначили, що він буде "феєричним, веселим і феміністським". В кінці ролика зазначено, що епізоди виходитимуть щонеділі, починаючи з осені. Точна дата офіційної прем'єри поки не відома.

Раніше портал "Знай.ua" писав, ця весна та літо дуже щедрі на різноманітні серіальні дебюти. Точно буде що подивитися любителям практично всіх жанрів. Сезон запропонує цікаві комедії, драми, детективи і фантастику. Не залишаться ображеними навіть шанувальники коміксів і музичних шоу. Крім новинок вже зовсім скоро нас також чекають продовження найгучніших серіалів останніх двох років, давайте дізнаємось більше.