Випуском нового серіалу зайнявся телеканал CW, який і випустив перший повний трейлер ремейку культового містичного серіалу. Як і раніше, весь сюжет буде побудований навколо трьох сестер-відьом – Меггі, Мел і Мейсі, яких зіграли 34-річна Мелоні Діас, 28-річна Мадлен Манток і 22-річна Сара Джеффрі відповідно.

В перезавантаженому серіалі також знявся Руперт Еванс, відомий за серіалом Amazon "Людина у високому замку". Події серіалу розгортатимуться в тому ж будинку, що й в "перших" "Зачарованих". Творці нового серіалу відзначили, що він буде "феєричним, веселим і феміністським". В кінці ролика зазначено, що епізоди виходитимуть щонеділі, починаючи з осені. Точна дата офіційної прем'єри поки не відома.

На цей раз сестер спочатку дві (Мел і Меггі), і лише після смерті матері від темних сил до них приєднується третя сестра Мейсі.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Арахамія, Кива, Тищенко: топ депутатів-прогульників Верховної Ради

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Показати ще

У Мережі з'явився опис нових сестер. Отже, Мейсі - дотепний кандидат наук, яка володіє телекінезом. У неї є дві сестри. Медісон чує думки людей і в жаху від того, що вона відьма. І, нарешті, Мел - вміє заморожувати час, феміністка і лесбійка. Продюсери також додали, що під час кастингу розглядати всі етнічні групи.

“Знай.ua” нагадує, дії нового серіалу перенесені в сучасний світ, а тому режисери не стали обходити стороною актуальні для американського суспільства соціально-політичні аспекти життя, а зробили на них акцент. У рімейку всі три сестри — латиноамериканки.

Доречі, з приводу нового серіалу Холлі Мері Комбс (Пайпер) вже висловлювала своє невдоволення.

""Зачаровані" належать чотирьом з нас, нашого величезного кількості сценаристів, команді і фанатам. Щоб ви знали, у вас не вийде провести їх, якщо ви візьмете нашу назву", - заявила актриса.

Незадоволена, до речі, і Шеннен Доерті (46) (Прю) - вона назвала все це «великою помилкою». А ось Роуз Макгоеун (44) (Пейдж) і Алісса Мілано (45) (Фібі) поки мовчать.