Творці "Відьмака" планують порадувати фанатів новим проектом - Cyberpunk 2077.

Як пишуть російські ЗМІ, розробники готуються показати не тільки гру в стилі кіберпанк, а й велике оновлення для "Гвинт". Команда обіцяє додати в проект сюжетний режим.

Виставка E3 в цьому році буде проходити 12-14 червня в Лос-Анджелесі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в своєму недавньому інтерв'ю Адам Кічіньскій, один з творців Cyberpunk 2077, підтвердив інформацію про те, що крім синглплеер в новій грі від CD Projekt Red також будуть якісь "онлайн" -компоненти. І вони, за словами Кічіньского, повинні зробити Cyberpunk 2077 ще більш "комерційно" успішним проектом, ніж "Відьмак 3".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 грудня: задоволення Тельців, динаміка Близнюків та хвилювання Скорпіонів Графіки відключення світла можуть скасувати Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи ПриватБанк встановив обмеження в банкоматах: які ліміти діють
Показати ще