У офіційному блозі Microsoft Poland з'явився запис, що вказує на те, що незабаром на Xbox One з'явиться офіційна підтримка управління за допомогою клавіатури і миші. Таким чином, Microsoft зробить свою останню консоль ще ближче до ігрового PC.

Як повідомляє на сторінках офіційного блога Microsoft Poland з'явилася інформація про те, що миші і клавіатури будуть підтримуватися всіма консолями Xbox One вже зовсім скоро. І хоча запис незабаром була вилучена, швидше за все, автори просто опублікували її раніше покладеного часу. Цікаво, що компанія повинна представити і власні комплекти ігрової периферії, судячи з цього запису.

“Деякі гравці воліють підкорювати віртуальні світи з геймпадом в руках. Інші понад усе цінують точність керування за допомогою миші. Є й ті, хто не може уявити собі гру на чомусь крім кнопкової клавіатури. Нарешті, всі володарі консолей Xbox One зможуть вибрати офіційні аксесуари для своєї платформи без будь-яких компромісів", - відзначає Microsoft.

Популярні новини зараз

Дзідзьо та Олександр Пономарьов зробили українкам приємно у перший день весни

На Львівщині газівники залишили пенсіонерку без тепла посеред лютої зими: "Все одно не заплатите"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Цікаво, що представники Microsoft раніше вже зачіпали тему реалізації підтримки традиційних для персональних комп'ютерів елементів управління на своїх консолях. Так, Філ Спенсер (Phil Spencer) говорив, що це один з найбільш частих запитів від шанувальників, над яким Microsoft "розмірковують". А у вересні один з розробників Xbox One X заявив, що підтримка цих пристроїв незабаром з'явиться на консолі, однак дата залишається невідомою.

Втім, поки корпорація не представила все офіційно, вищевказану інформацію варто сприймати як попередню. У блозі Microsoft Poland також не було згадок про те, коли нарешті на Xbox One буде реалізована підтримка мишей і клавіатур.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчителі більше не в силах протистояти комп'ютерів.