У цій збірці ви побачите реальність, яка розчаровує, яка, на жаль, не завжди виправдовує наші очікування з усіма наслідками, що випливають звідси.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Варто відзначити, що раніше в окупованому Луганську провели конкурс краси. Про це пишуть користувачі соціальних мереж.

Так стало відомо, що у конкурсі взяли участь 8 дівчат. А переможницею стала студентка Інституту економіки та бізнесу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Анастасія Мєшкова.

Цікаво, що фото конкурсу краси в Луганську потрясли інтернет, і конкурс активно обговорюють в мережі.

Так, користувачі пишуть: "І у кожного вже є свій принц з бурятів", "Василини жахливі", "Еталони краси вузького світу надзвичайно претензійні і вимогливі", "Головне, що плавки за статутом носять, на два пальці нижче пупка...", "Третій сорт - не брак".

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Раніше мережі розбурхали фотографії конкурсу "Міс і містер туризм 2017", який проводився в окупованому Донецьку.

Крім того раніше Юлія Полячихина стала просто зіркою соціальних мереж. Проте велику популярність їй принесла не перемога в головному російському конкурсі краси, а неординарне інтерв'ю.

Юлія висловила свою позицію з приводу блокування на території Росії популярного месенджера Telegram і крім усього іншого торкнулася теми війни на Донбасі і в Сирії. Іскрометне інтерв'ю дівчина дала в ефірі російської радіостанції "Говорить Москва".

Юлії Полячихиной 18 років, вона навчається на журналіста і днями отримала звання "Міс Росія – 2018". Відзначається, що висловлювалася в ефірі радіо дівчина досить недолуго, однак вона повністю повторює гасла пропагандистів.

Юлія підтримала блокування месенджера Telegram, якщо там дійсно "виробляють якісь терористичні операції". Крім цього, молода ентузіастка заявила, що має намір відвідати Сирію і на Донбас "допомогти дітям". Для неї ці конфлікти практично не відрізняються один від одного.

"Це практично однакові місця в тому сенсі, що там війна проходить", - стверджує "Міс Росія-2018".

Після запаморочливого інтерв'ю у дівчини з'явилося чимало хейтерів, які засумнівалися в її розумових здібностях і висміяли в Мережі. Також багато відзначили, що для професії журналіста Юлія малограмотна.

В Австралії злочинниця попросила поліцію замінити її невдале фото в оголошенні про розшук

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що клон Насті Рибки заплив на конкурс краси.