Всі таємниці інтимного бізнесу вирішив розповісти співробітник одного з российских секс-шопів. Він взяв участь у флешмобі в соціальних мережах "один лайк один факт" і перерахував кілька сотень фактів про свою роботу.

Цікаві та дотепні секрети видав якийсь "Дядько Терін" з Twitter. Він розповів, що дуже часто в секс-шопи заходять збоченці. Вони часто бувають постійними клієнтами та між собою продавці дають їм прізвиська.

Крім того, він розповів, що в нічний час "велика частина покупців приходить за величезними девайсами для фістінга". Деякі клієнти по телефону просять рекомендацій, докладно розповісти, як правильно користуватися штучної вагіною.

"Дядя Терін" зазначив, що худі покупці часто більш закомплексовані, ніж повні. До того ж автор зазначив, що "самі бадьорі в сексі – хлопці які старше 70".

Популярні новини зараз
Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

"Продажу різняться від району, в якому знаходиться магазин. В одному можуть скуповувати тоннами гумових жінок, в іншому — основна ставка на БДСМ, в третьому — на анальні іграшки", - зазначає юзер.

При цьому у таких продажів є і темна сторона. Навіть чоловіки починають ненавидіти чоловіків, адже багато приходять і питають "що-небудь, щоб я їй непомітно підсипав і потім трахнув". І таких багато.

Також "Дядько Терін" назвав один з типових докучливих питань продавцям в секс-шопах -"А можна я тут спробую, а потім куплю?"

"Так, надувних гумових тіток досі купують... А ще є надувні Джастін Бібер, вівця, свиня і інопланетянка", - пише автор.

Нагадаємо, останнім часом серед українців постійно збільшується попит на товари інтимних магазинів. Які інтимні іграшки люблять українці?

Як повідомляв Знай.иа, річний інтим: вчені пояснили звіряче бажання людей.

Також Знай.иа писав, що третій не зайвий: названі найпотаємніші інтимні фантазії.