Переможець "Євробачення-2009" Олександр Рибак, який цьогоріч знову представлятиме Норвегію у конкурсі, повідомив, навіщо йому вдруге участь у конкурсі, та кого вважає фаворитами. Про це повідомляє ТСН. Відомо, що ще не було прикладів, коли переможці "Євробачення" знову їхали на конкурс і показували гарний результат. "Не важливо провал або перемога, завжди потрібно з посмішкою це все сприймати", - прокоментував свою участь у цьогорічному конкурсі співак. Також музикант зізнався, що має свох фаворитів серед учасників "Євробачення-2108". "Чехія та Ізраїль - вони нові таланти та їх хочеться підтримувати, але мені дуже важливо саме не повторити історію, а знову не побоятися брати участь", - повідомив Рибак. Згадав співак і про українського представника цьогорічного конкурсу MELOVIN.
"Він дуже самовпевнений на сцені і це найголовніше в "Євробаченні", знати чому ти береш участь на сцені. А він знає це на 100%", - зауважив виконавець. Варто відзначити, що до старту "Євробачення" у Лісабоні (Португалія) – залишилось ще трішки. Проте глядачі вже роблять перші припущення і навіть визначилися із умовною п'ятіркою лідерів. Непогані шанси в артистів з Ізраїлю, Болгарії, Естонії та Чехії, прорвалася вперед кілька днів і Україна. Нетта Барзілай (Ізраїль) Поки що обходить кількістю переглядів з піснею "Тоу" лідера минулих місяців - грецьку співачку Джанну Терзі. Навіть не переймається через свою зайву вагу, хоча жарти у свій бік чує постійно. Не модельні габарити – не перешкода, вважає вона, більш того – жодного разу навіть не була у спортзалі. В якості хедлайнера на фестивалях Нетта також спрацьовує непогано, тому її часто запрошують на подібні заходи.
Equinox (Болгарія) Тримається на перших щаблях списку, якщо раніше Болгарія найчастіше висувала російськомовних учасників і якось пов'язаних з Росією, то тепер це артисти зовсім іншого плану. Вони дотримуються проамериканського стилю і займаються вокалом мало не весь вільний час.Еліна Нечаєва (Естонія) Оперна співачка, її активно обговорюють за лаштунками конкурсу з двох причин, причому зі знаком "мінус", принаймні поки що. Претензії переважно до вбрання: сукня на відборі справила негативне враження. Кілька років тому це використовувала Дженніфер Лопес, потім вже на самому Євробаченні - учасниця з Молдови і Поліна Гагаріна в 2015-му з Росії.
Миколас Йозеф (Чехія) З'являється майже на всіх заходах, які організовують різні країни, весь час влаштовує за лаштунками якісь ігри - найчастіше це "Крокодил", або карти. В його сценічний костюм входить сумка-рюкзак, в який всі учасники чеської делегації складають свої бейджи, телефони і документи, щоб їх не вкрали з гримерки під час його виступу.
Melovin (Україна) Спочатку до його кандидатури поставилися дещо скептично. Почали кепкувати через лінзу і схожість з Мериліном Менсоном, а потім закидували й на "плагіат" – мовляв, номер схожий на виступ Леді Гаги. Але Кондратюк із Данилком всі сумніви розвіяли, останній тиждень Костя Бочаров впевнено піднімається у рейтингах. На відміну від свого земляка – Alekseev хоч і українець, але на конкурсі вирішив представляти Білорусь.
Весь вільний час Melovin в Лісабоні ходить в караоке-бари, там він познайомився з сестрою португальського футболіста Кріштіану Роналду, яка сама до нього підійшла, почувши, як він співає. MELOVIN - Under The Ladder - Ukraine - National Final Performance - Eurovision 2018
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Melovin зізнався, що думає про Самойлову на Євробаченні.