Чим ближче до початку "Євробачення-2018" у Лісабоні (Португалія), тим більше думок з приводу шансів на перемогу того чи іншого учасника.

Останні кілька днів суттєво змінилися прогнози і щодо представника України, переможця шоу "Х-фактор" та цьогорічного Національного відбору Melovin.

Припускають, що у півфіналі конкурсу Костя Бочаров разом із своєю авторською композицією "Under The Ladder" може увійти до першої трійки. У другом півфіналі, який відбудеться 10 травня, він посяде третє місце:

Прогнози на "Євробачення-2018", інфографіка:

Не змогла виступити минулого року учасниця з РФ Юлія Самойлова – причина в забороні СБУ перетинати український кордон. Зараз же їй пророкують дев'яте місце у півфіналі.

Пісня, яку обрав для презентації одесит із суперечливою репутацією Melovin, розповідає про поразки та перемоги, котрі у різний час та за несподіваних обставин можуть як підняти людину до успіху, так і навпаки, змінити життя не в найкращий бік.

Цікаво, що раніше прогнозували 22-е місце для Бочарова, а за тиждень показники підвищилися на 20-ту сходинку. Підтримувати свого підопічного до Лісабону вирушить і один із членів суддівської комісії Національного відбору, Ігор Кондратюк. Саме він був наставником Melovin під час участі в "Х-факторі".

"Публіка не дура. Якби публіка була дурою, не було б колись феєричного виступу Джамали на Євробаченні. Шановні судді, робіть висновки", - так коментував конкурс Кондратюк перед фіналом.

Як насправді вирішиться доля конкурсантів, покаже час. Але поки, як відомо, Бочаров працює над роликом-візиткою, де планує змінити традиційний номер "Under The Ladder". Що саме побачимо окрім палаючих сходів, тримає у таємниці.

Минулого року ставку на епатаж зробив і Женя Галич – намагався трощити гітари на сцені, ще задовго до "Євробачення", за що, до слова, викликав хвилю критики на свою адресу.

Подейкували навіть, що організатори офіційно заборонили йому подібні витівки під загрозою виключення із проекту. Сам рокер подібні звинувачення відкидав.

Дивіться: Презентація "Under The Ladder" в Амстердамі

Як повідомляв портал "Знай.ua", головний козир Melovin на "Євробаченні" вкрала травесті-діва Монро.