До конкурсу у Лісабоні лишаються лічені тижні, а пристрасті навколо переможця Національного відбору на "Євробачення 2018" не вщухають ні на мить.

Цього разу трохи покепкувати над Melovin (Костею Бочаровим) собі дозволила найбільш епатажна зірка українського шоубізу – травесті-діва Монро.

У соцмережах вона опублікувала фото, на якому її очі дещо "засліпило" сонячне світло – мовляв, у такий спосіб можна бути схожою на артиста, при чому без жодних лінз:

 "Око як у Melovin і ніяких допоміжних засобів. Сонце нам світить, світить, світить, світить", — підписала знімок Монро.

Цікаво, що питання про очі стало чи не одним із найбільш популярних в усіх інтерв'ю співака. Багато хто не може зрозуміти, навіщо Костя носить лінзу, звідси і натяки на "копію" образу Менсона. Сам він запевняє: яскраво-блакитний колір очей із білим відливом – його фішка, а із зором ніяких проблем немає. Це лише спосіб виділитися із натовпу.

Раніше в арсеналі Бочарова були лінзи різних кольорів, зокрема, сірі і зелені. Зараз же він носить тільки біло-блакитну лінзу.

"Немає ніякої колекції, просто кілька банок з лінзами біло-блакитного кольору. Раніше були і інші, але мені стало це нецікаво. Люди придумали, що у мене в очах лінзи різного кольору, а насправді я завжди носив лінзу тільки в одному оці", - пояснював Melovin.

Дивіться: Melovin про участь на Євробаченні

Як повідомляв портал "Знай.ua", конфлікт Melovin та Джамали на Євробаченні вийшов за рамки України. Переможницю "Євробачення" налякали звернення прихильників Бочарова: серед них траплялися й погрози, обіцянки зустріти просто біля дому. Джамала висловила свої побоювання на всю країну, попросивши учасника заспокоїти своїх фанатів. Сердючка гучно назвала версію Джамали безпідставною і порадила заспокоїтися. Самі "меловінатори" виявилися цілком спокійними людьми, тому артистці навряд чи треба боятися самій повертатися додому.