Євробачення на вістрі ножа: конфлікт Melovin та Джамали вийшов за рамки України

поділитись
За лаштунками конкурсу все зовсім інакше

Цьогорічний Національний відбір на конкурс "Євробачення 2018" нагадував гучне весілля в далекому українському селі: з'ясування стосунків були не тільки між самими конкурсантами, але дійшли й до суддівських крісел.

Наступного місяця в Лісабоні нашу країну представлятиме співак з досить складним минулим і не менш провокаційним шляхом до великої сцени.

Минуло чимало часу з "Х-фактора" і Костю Бочарова, відомого зараз під псевдонімом Melovin, практично не впізнати. Головне, що лишилося: неспроможність спокійно сприймати необгрунтовану критику. 

Найбільший резонанс викликала ситуація із Джамалою. Вже по закінченню відбору Сергій Притула попереджав фанатів співака: треба бути обережним, інакше "у свої 13 можна стати рецидивістом".

Дивіться: Притула про Євробачення 

Переможницю "Євробачення" налякали звернення прихильників Бочарова: серед них траплялися й погрози, обіцянки зустріти просто біля дому. Джамала висловила свої побоювання на всю країну, попросивши учасника заспокоїти своїх фанатів.

"Я не один раз говорив, що людей які займаються подібними речами, я не називаю "меловінаторами" - людьми, яким належить моя душа", - відповів Костя, вибачившись за інцидент.

Чи був насправді привід для занепокоєння? Відома травесті-діва Монро запевняє: Джамала достатньо досвідчена жінка, аби розрізнити погрози від простої дитячої забавки, котра нічим страшним не закінчиться.

Жартує навіть, що якби звертала увагу на всі негативні коментарі, то  "не мала б часу нафарбувати нігті".

В цьому справді щось раціональне є. Підтримав таку позицію і Андрій Данилко – його прихильність до "хлопчика із лінзою" була помітна ще минулого року, коли з піснею "Wonder" він за рішенням суддів програв, але от за голосуванням глядачів виявився лідером.

Сердючка гучно назвала версію Джамали безпідставною і порадила заспокоїтися. Самі "меловінатори" виявилися цілком спокійними людьми, тому артистці навряд чи треба боятися самій повертатися додому. На пошту менеджера Бочарова приходять десятки звернень: прихильники обурюються тим, що їх записали в підліткову категорію. І не дивно, адже на концертах Melovin можна зустріти чимало тих, кому "далеко за…".

Конфлікт не пройшов повз увагу іноземних ЗМІ, але завдяки цьому у Кості з'явилося чимало прихильників за кордоном, наприклад у тій же Греції. Тому не виключено, що це може позитивно вплинути на глядацьке голосування у майбутньому.

Дивіться: Конфлікт Джамали та Melovin, за лаштунками "Євробачення"

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, під яким номером виступатиме Melovin на "Євробаченні".

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Melovin, Джамала, Євробачення
Каменських приголомшила фанатів занадто відвертим фото
0
0
15:00 20.04.2018
Супермодель показала фанатам все і навіть більше
0
0
14:41 20.04.2018
Валерія поскаржилася на життя в Росії
0
0
13:39 20.04.2018
Пугачова поділилася знімком без макіяжу
0
0
13:19 20.04.2018
Помер останній коргі Єлизавети II на прізвисько Віллоу
0
0
12:23 20.04.2018