Не всі представники зодіакальних знаків здатні на щирий прояв добрих почуттів. Про це повідомляє UkrMedia.

Антирейнтинг добрячків очолили Близнюки. Вони завжди готові вислухати оточуючих, але це складно назвати добротою, адже так проявляється ввічлива увага. Із-за того що більшості бажаючим поскаржитися просто потрібен слухач, представники знаку успішно справляються з покладеними на них обов'язками навіть без прояву щирої душевної доброти. Пощаститилося розворушити Близнюків тільки тому, кому така людина довіряє і кого любить.

Ідентична ситуація простежується з Раком, який зайняв 11 місце. Різниця полягає тільки в тому, що цей представник знака однаково добре ставиться до всіх членів сім'ї, тоді як Близнюки ще сто разів подумають.

Замикає трійку антирейтингу Лев, який відрізняється злопам'ятством. Якщо хтось перед ним завинив, то він навіть слухати винуватця не стане, не кажучи вже про руку допомоги в скрутну хвилину.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Козероги, які опинилися на 9 місці, у звичайному житті поводяться дещо відсторонено. Це створює враження, ніби їм немає діла до проблем оточуючих. Але в душі ці представники зодіакального циклу добре ставляться до більшості, просто не вміють показувати цього.

Овни рідко коли роблять зло навмисно через свою природну уважность до почуттів оточуючих. Черствий образ йому забезпечує небажання цікавитися чужою думкою, але з добротою це взагалі не має нічого спільного.

Діва відноситься до приємним знаків, але тільки таким же злопам'ятним як і Лев. Тільки замість виношування плану помсти Діви просто оборвут контакти з тим, хто їх образив. Ніякі слізні вибачення їх думки не змінять.

Ваги потрапили в золоту середину, намагаючись уникати конфліктів через нетерпіння до грубості і різкості. Зовні представники знаку рідко висловлюють доброту, але пов'язано це з їх вихованістю, що не дозволяє демонструвати почуття всім і кожному.

У Стрільців все просто: біле – добре, чорне – погано. Чіткий поділ іноді грає злий жарт із Стрільцями, адже вони не бачать «сірої сторони», записуючи в поганці тих, хто цього не заслуговує.

Скорпіони, незважаючи на складності характеру, вважаються добрими людьми навіть за умови навмисної брутальності і злопам'ятности.

Корону рейтингу добряків отримав Водолій, який добрий навіть з тим, хто коли-то давно їм плюнув в душу. На другому і третьому місцях розташувалися Тілець і Риби. «Рогатий» представник славиться своєю відкритістю, яка часто завершується тим, що добродушного Тільця обводять навколо пальця. А от Риби являють собою поліпшену версію Водолія. Замість пощади кривдникам вони викидають їх за борт свого кола спілкування. При цьому вони вміло маскуються під добрячків, часто ставлячись до проблем оточуючих поверхнево, але цього ніхто не розуміє.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа"фахівці в області астрології створили ТОП найбільш небезпечних знаків зодіаку.