Оскароносний французький режисер Мішель Гондрі зняв короткометражний фільм на камеру смартфона iPhone 7.

Відповідний ролик опублікували на каналі Apple United Kingdom в YouTube.

Не зважаючи на те, що автор використовував одну лише камеру гаджета, картинка вийшла досить яскрава та насичена.



Стрічка під назвою "Détour" (у перекладі "Об'їзд") триває всього 11 хвилин та розповідає історію однієї родини, яка вирушила у подорож, прихопивши із собою велосипеди. Проте на шляху триколісний велосипед наймолодшого члена родини загубився.

Популярні новини зараз
Моментально та без попередження: що загрожує абонентам Vodafone Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа
Показати ще

Режисер показав зворушливу історію, як французькими дорогами велосипед шукає свою маленьку власницю.

Крім самою короткометражки, автор показав і "закулісне" життя, та розповідає про деякі секрети кіновиробництва за допомогою мобільного телефона.

Мішель Гондрі відомий своїми культовими фільмами "Вічне сяйво чистого розуму", "Зелений шершень" та ін.



Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", глядачів шокував трейлер стрічки "Леді Макбет", який з'явиться на великих екранах уже восени цього року.