Книга дружини колишнього президента США Барака Обами Мішель під назвою "Становлення" буде опублікована на 24 мовах. По всьому світу продаж мемуарів розпочнеться 13 листопада 2018 року.

Видавництво Penguin Random House заплатило 65 мільйонів доларів за світові права на публікацію спогадів Мішель і Барака Обами.

Варто відзначити той факт, що в книзі дружина Обами описує своє життя з дитинства в Південній частині Чикаго до сьогоднішнього дня, коли вона змушена балансувати між обов'язками материнства і роботи, а також час її перебування в Білому домі.

Мішель назвала свої мемуари, як "глибоко особистий досвід" і висловила надію, що її історія надихне інших стати тими, ким вони хочуть. Планується також, що Обама відправиться в міжнародний книжковий тур на підтримку своєї книги, проте подробиці будуть оголошені пізніше.

Як підкреслює видання, Мішель Обама пішла по сліду своїх попередниць, які після закінчення терміну президентства їхніх чоловіків написали мемуари, починаючи з популярності "Щоденника Білого дому" Леді Берд Джонсон. Винятком стала лише Пет Ніксон.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Як Пугачова й Галкін: пара з різницею у 34 роки показала шалене кохання

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще

Додамо, що це вже не перша книга колишньої першої леді. У 2012 році вона видала American Grown про її городництві в Білому домі, а також про її ініціативи, як першої леді, у сфері харчування.

Як повідомляв портал "Знай.uа" в офіс колишнього президента США Барака Обами у Вашингтоні прийшов лист з білим порошком.