У празькій галереї Klementinum під куленепробивним склом знаходиться книга, написана самим дияволом. У ній приховані всі ключі до майбутнього людства.

Варто зазначити, що до книги не підпускають простих "смертних". Для того щоб ознайомиться з її вмістом потрібен особливий дозвіл спецслужб та чеської церкви і це все має бути схвалено Ватиканом. По суті, отримати доступ до цієї книги практично не можливо простій людині.

Знайдена ця книга була в невеликому чеському місті Кутна-Гора. Вона знаходилась у єдиній в своєму роді каплиці. Унікальність каплиці полягає в тому, що вона побудована не з каменю і цегли, а з людських кісток.

Дослідники підрахували, що люстра, яка висить на стелі, зроблена з останків 5 тисяч осіб. На виготовлення гірлянд на стелю пішло близько 10 тисяч кісток, приблизно стільки ж - 10 тисяч пішло на будівництво місця для хору.

Для будівництва цієї страшної церкви були використані кістки людей, які загинули від чуми, що пройшла в Кутні в 1318 році. Хвороба вибухнула в цьому місті зовсім раптово, як ніби взялася з нізвідки, не торкнувшись, при цьому, жителів сусідніх сіл. Як вважали сучасники, які залишилися в ті страшні часи в живих, чума могла вибухнути тому, що в місті зберігалася дивна книга, на якій було зображено найдавніше і найбільше зображення диявола з усіх наявних на Землі.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Книга під назвою "Кодекс Гигас" або "Біблія Диявола", має висоту 91 см і товщину 22 сантиметрів. Після того, як сучасні дослідники виявили її в монастирі міста Подлажице, вони вирішили провести радіовуглецевий аналіз. З'ясувалося, що ця книга була написана в 1240 році.

Сторінки з телячої шкіри заповнені вручну, одним почерком невідомого автора. З 640 сторінок, до наших днів дійшли лише 624, решта втрачені безповоротно. Зниклі сторінки перебували за величезним малюнком диявола. Залишається тільки здогадуватися про те, що в них було написано.

Існує думка, що тут були передбачення диявола, з яких збереглися лише останні стоки, які говорять про те, що на Землю прийде тиран, підтримуваний самим сатаною, і зробить спробу захопити світ, однак у нього нічого не вийде, тому що йому перешкодять північні народи.

Доклдніше про зміст книги дивіться у відео:

Ця книга лише тимчасово гостює на своїй історичній батьківщині. Під час Тридцятилітньої війни, в 1649 році, її як трофей забрали з собою шведи в Стокгольм. Туди ж вона повинна і повернутися після експозиції. Лише фахівці шведської Королівської бібліотеки мають можливість гортати сторінки нашумілої книги, заздалегідь надівши на руки рукавички.

Як повідомляв портал "Знай.ua", спливла справжня історія Ісуса Христа, яка описана в чотирьох Євангеліях.