Обрізання Господнє – це досить важливе релігійне свято, яке щороку відзначається 14 січня. Як повідомляє Polіteka, повна назва цього свята звучить так: По плоті обрізання Господа Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа. Варто відзначити, що обрізанняГосподнє настільки важливе, тому що саме в цей день Христос був названий Ісусом. І ми вирішили розповісти вам, які є традиції в Обрізання Господнє.

Обрізання Господнє 2018: історія свята

Якщо вірити Біблії, то обрізання Господа сталося на восьмий день після його народження. Саме тоді його і назвали Ісусом. Але ім'я це було придумано задовго до цього. Поки він ще не народився, архангел Гавриїл велів назвати дитину саме так.

У народі вважається, що Обрізання Господнє вважається символом тілесності Ісуса. Це говорить людям про те, що він прийняв всі випробування і муки, які йому призначалися з народження, саме як людина, а не син Бога. До того, як вважають богослови, Христос повинен був підтвердити мойсеїв закон, а для цього здійснити всі старозавітні ритуали. Таким чином, відбулося з'єднання Старого Завіту і Нового, іудейської традиції та християнської.

Сам обряд обрізання з'явився ще під час Авраама. За наказом Господа Авраам вказував всім обрізати крайню плоть, як знак союзу між Богом і людьми. До речі, цікаво, що у євреїв все ще залишилася ця традиція. Всім хлопчикам на 8 день від народження роблять обрізання.

Популярні новини зараз
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Обрізання Господнє 2018: традиції свята

Вважається, що в цей день потрібно обов'язково відвідати церкву і помолитися. Але раніше, до переходу на новий календар Обрезання Господнє збігалося з Новим роком, тому мало хто звертав увагу на це свято. Але з часом він стає все важливішим і важливіше.
В цей день, 14 січня, селяни ходили з хати в хату, вітали з настанням нового року, за це господарі обдаровували їх пирогами та іншими стравами.

Дивіться: 14 січня. Обрізання Господнє

Тепер ви знаєте історію і традиції свята Обрізання Господнє і точно нічого не пропустите.