Ісус Христос знав весь свій шлях не тому що йому Бог підказував, а тому що він виконував відомий сценарій і про це написано в чотирьох Євангеліях в біблії.

Так вважає автор-викривач, який на своєму
Youtube каналі опублікував відповідне відео.

Безліч старозавітних пророків говорили про прихід Месії, описували яким він буде, звідки прийде і що буде робити. Щоб зійти за Месію досить виконати те що наговорили пророки.

І був попередник Христа, званий Іоанном Хрестителем. Іоанн Хреститель зібрав натовп з усієї Юдеї, вселив їм що гряде Месія набагато могутніше його і коли той прийшов, передав йому натовп, а сам був страчений Іродом. Месією виявився Ісус Христос, троюрідний брат Іоана Хрестителя, їх матері Марія і Єлисавета двоюрідні сестри.

Ісус Христос прийняв заздалегідь підготовлений Іоанном Хрестителем натовп і став творити чудеса, на думку автора відео, підлаштовані.

Крім чудес Христос ходить з народом по храмах і прилюдно викриває місцевих священиків і первосвящеників, а ті не можуть з ним нічого вдіяти через боязнь народу, який шанує Христа за пророка.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у невеликому чеському місті знайшли "Біблію Диявола", написану у 1240 році. Книга знаходилась у єдиній в своєму роді каплиці, побудованій з людських кісток.