Маніакально-депресивний психоз - патологія, яка характеризується маніакальними і депресивними епізодами.

Симптоми депресивної фази характеризуються: пригніченим станом, тужливим настроєм загальмованістю. У цій фазі люди не бачать сенсу в житті, пригнічені. Людина може довго знаходиться в одній позі і говорити про самотність.

Прояви маникального фази: підвищення настрою, прискорення розумових процесів, псіхомотрное збудження. У цій фазі людина відчуває світ прекрасним, багато жестикулює. Може видавати себе за відому особистість, а також багато їсть. Але при цьому втрачає вагу.

Як лікувати розлад.

Популярні новини зараз
Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що популярний портал з дорослими фільмами PornHub поступово перетворюється в простір, де користувачі можуть не тільки грайливі ручки, а й вирішити свої внутрішні проблеми.