Міжнародна група вчених з Колумбійського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що перший інтим може розповісти, як довго у пари триватимуть стосунки.

У статті, опублікованій на сторінках видання Journal of Experimental Psychology: General, дослідники розповіли, що в проекті взяли участь понад 800 людей різних вікових категорій. Завданням було зібрати максимум інформації як про короткострокові, так і про тривалі стосунки, починаючи з самого першого дня знайомства.За словами психологів, в учасників дослідження інтерес до партнера ріс з однаковою швидкістю як у короткострокових, так і в тривалих стосунках. Однак якщо в першому випадку він поступово сходив нанівець, то в другому інтерес продовжував посилюватися.

Вчені з'ясували, що дана розбіжність найчастіше спостерігається вже після першого ж статевого контакту. Судячи з усього, визначальним фактором тривалості стосунків можна вважати саме перший секс. Дослідники зробили висновок, що більше шансів еволюціонувати в щось по-справжньому серйозне у відносин, що почалися з приємної для обох партнерів першої ночі.

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Melovin після поцілунку з хлопцем знайшов собі споріднену душу: "Можна якщо обережно, ми - лихачі"

Цукор, олія і хліб: що буде з цінами на продукти в Україні восени

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Показати ще


У міру розвитку романтичних відносин учасники дослідження також демонстрували турботу і прихильність найчастіше саме в стосунках, що згодом ставали довгостроковими. У той же час такий показник, як сексуальна активність, залишався на колишньому рівні незалежно від тривалості відносин.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, щопредставники Квінслендського технологічного університету дійшли висновку, що занадто часте заняття сексом здатне вбити. Причиною стає різко підвищується стрес в організмі, який, в свою чергу, призводить до критичного ослаблення імунної системи. Щоб переконатися в цьому, дослідники провели експеримент.