В американському містечку Уайт-Бер-Лейк живе, певно, найнезвичайніший пес, якого ви коли-небудь могли бачити.  Чотирилапий на ім'я Стінг працює терапевтом, в дитячій бібліотеці, давно став улюбленцем дітей та дорослих.

Минулої п'ятниці він залишився на чергуванні сам, просидів сумний цілу зміну, адже ніхто не читав йому книжок – єдине, що тішить тварину більше від смачної їжі. Тому власник пса Джон Мюллер кинув клич у соціальних мережах із закликом записатися на так звані "літературні посиденьки".

Ніхто не міг у це повірити, але досить скоро Стінг змінив понурий вигляд на радість: за кілька днів сотні людей, в тому числі і діти, хотіли познайомитися із ним. Писали з різних куточків світу: Австралії, Нової Зеландії, Філіппін, Південної Америки, вишикувалася ціла віртуальна черга з охочих почитати.

А потім, як то кажуть, понеслося. Пес став зіркою Instagram, а бібліотечна програма " Paws to Read" (гра слів: "Приятелі/лапи для читання") почала користуватися неабиякою популярністю.

І не дивно, адже судячи зі знімків Стінга, він та його господар задоволені таким захопленням.  У вихідні він тепер встигає ще й працювати на другій роботі в лікарні Міннесоти.

Дивіться: друг героя, або кому допомагає пес-терапевт

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Ірландії 66-річний Альберт Рід навчив свого золотистого ретривера Рембо керувати трактором: він допомагає господареві підстригати кущі, орати поле і збирати урожай.