Photography Awards: українець перетворив звичайні фото з iPhone на мистецтво

поділитись
Одним з переможців став українець, а володарем головної премії - фотограф, якому пощастило зобразити натовп дітей-переселенців

Нарешті визначилися переможці одного з найпопулярніших конкурсів художніх фотографій iPhone Photography Awards. Цього року між собою конкурували фотографи з 140 країн світу, найкращі роботи були опубліковані на сайті премії.

Цікаво, що одним з переможців став українець Руслан Забулонов, а володарем головної премії став фотограф з Бангладешу Яшім Салам, якому пощастило зобразити натовп дітей-переселенців.

Головний приз отримав фотограф з Венесуели Роналдо Шемідт за фотографію палаючого протестуючого.

Photography Awards: суть конкурсу

В даний час, на своєму п'ятому році існування, надзвичайно успішний Національний конкурс National Awards охоплює понад 60 країн по всьому світу, від Австралії до Аргентини, від Росії до В'єтнаму, і є унікальним за своїми масштабами і досягнень.

На експертну колегію суддів покладено завдання виявлення і нагородження одного кращого знімка, зробленого фотографом з кожної країни, яка бере участь в National Awards. Фотографії, подані в будь-яку з десяти категорій Відкритого конкурсу Sony World Photography Awards, автоматично приймаються до розгляду в національний конкурс.

Переможці National Awards отримують ціфоровое фотообладнання Sony для цифрової обробки зображень, яке допоможе їм в подальших фотографічних дослідженнях. Крім того, частина переможців відправляться в Лондон для участі в церемонії Sony World Photography Awards, а їх роботи будуть виставлені в престижному Somerset House.

Дивіться: 2018 Sony World Photography Awards: Open category entries

Нагадаємо, відомий український доброволець, командир Медичного батальйону "Госпітальєри",Яна Зінкевич опублікувала в мережі нові знімки неймовірної краси.

Як повідомляв Знай.ua, в одному з супермаркетів Португалії охоронець випадково зафільмував привида. Містична фігура прокаталась на ескалаторі.

Також Знай.ua писав, чоловік випадково зняв ефектні фото сусідки на камеру. На відео він демонструє неймовірні можливості зума свого об'єктива, а заодно підглядає за симпатичною сусідкою в будинку навпроти, яка тільки що вийшла з душу. Спочатку всі захопилися неймовірним зумом, який, напевно, міг розглянути і поверхню Місяця.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Photography Awards, фотографи, конкурс
Вибір редакції, Попкорн
22.08.2018
Деякі знаки природжені нащадки найбільш питущих людей у світі
0
0
01:46 22.08.2018
Бета-каротин і бета-криптоксантин сприяють зміцненню шкіри і пружності
0
0
00:04 22.08.2018
Батарейка з нескінченним зарядом, яка виконує мільйони функцій. Як гадаєте, таке реально?
0
0
23:42 21.08.2018
Він помер через злоякісну пухлину
0
0
23:39 21.08.2018
Ці різновиди інтиму доступні переважно за межами шлюбу
0
0
23:27 21.08.2018