Повернення колишнього очільника Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі викликало справжній ажіотаж не тільки на пропускному пункті "Краковець", а й серед користувачів мережі.

На цю тему вже з'явилися десятки мемів: тут і нагадування про "стіну Яценюка", і історія із блокуванням відправлення потяга, в якому повинен був їхати екс-президент Грузії та сам спосіб, яким політик намагався дістатися місця призначення.

Згадується й безпосередньо ситуація на кордоні та тривале очікування Саакашвілі – його зобразили в автобусі разом із популярним символом – Почекуном.

Популярні новини зараз
Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Саакашвілі внесли до бази Миротворця.