Ми вже повідомляли про те, що в порту Бельгії перехопили велику партію кокаїну з Бразилії, замаскованого під агітаційні матеріали правлячої в РФ партії "Єдина Росія".

Нагадаємо, про шокуючу знахідку бельгійських силовиків повідомили російські засоби масової інформації з посиланням на відомого російського правозахисника і главу Transparency International Росія Іллю Шуманова.

Рекордна партія наркотиків була перехоплена днями в порту бельгійського міста Гент. Силовикам здалися підозрілими 3 контейнера з плиткою. Розкривши їх, вони виявили аж 2 тонни кокаїну, розфасованих в 1900 пакетів з логотипом "Єдиної Росії" – правлячої партії Путіна. Вартість контрабанди бельгійці оцінили аж в 100 мільйонів євро.

Про причетність до наркотрафіку Росії бельгійці говорити поки не поспішають. Ведеться розслідування. Однак такий варіант виключати не можна, особливо враховуючи недавній скандал з поставками аргентинського кокаїну, в якому викрили Міністерство закордонних справ Росії.

Тим часом соцмережі вже активно обговорюють новий інцидент з наркотрафіком

"Маскували під літературу, спецом символіку забабахали. Думали, що ніхто читати не буде ці дурні листівки. А тут випадково взяли і відкрили", - висловив припущення один з коментаторів. Інші активно кепкують над подією. "Вони таки не втрачають надію провести вечірку, яку обламали в Аргентині", - пожартував користувач соцмережі.

Автор: Лентач

Раніше повідомлялося, що в "Єдиній Росії" вирішили пожартувати над коксом з їх логотипом, але не вийшло. Цього разу заступник секретаря генради "Єдиної Росії" – Євген Ревенко, вирішив прокоментувати величезну партію коксу, затриманого в Бельгії з лого ЄдРо.

Ми також писали, що не так давно російському посольстві в Аргентині знайшли 400 кілограмів наркотиків. Кокаїн сховали в 12 валіз, а на них випадково наткнувся російський посол, одразу повідомивши про знахідку місцевим правоохоронцям. Масштабна операція тривала більше року, поки наркотики не вирішили просто знищити.

Нагадаємо, путінська партія завалила Бельгію тоннами кокаїну.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що в Аргентині придумали, куди подіти море російського кокаїну.

Також "Знай.uа" писав, що слідом за марихуаною Норвегія легалізує героїн.