Російський актор Юрій Колокольніков, відомий по ролі в серіалі "Гра Престолів", де він зіграв Стіра, зробив приголомшливе зізнання, що в його оточенні практично всі вживають кокаїн. Це актор заявив в інтерв'ю російському журналісту і видеоблогеру Юрію Дудю.

"Ти знаєш, я це дізнався нещодавно. В тому плані, що я раптом зрозумів, що навколо всі [вживають], як-то нездорово. Я просто, слава богу, не люблю кокаїн", — відверто розповів Колокольніков.

При цьому Юрій додав, що на дозвіллі любить покурити марихуану. "Мене не розслаблює, у мене, навпаки, включається концентрація, творчість, розмова, як у багатьох від кокаїну. Я тому кокаїн взагалі терпіти не можу", — пояснив свою любов до травички артист.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що американський репер і продюсер Каньє Вест, який нещодавно підтримав Трампа і заявив, що сам стане президентом, зробив приголомшливе зізнання. Так, чоловік Кім Кардашян розповів, що у свій час серйозно підсів на наркотики. А причиною стала ліпосакція, яку Каньє зробив на обличчі, щоб, за його словами, не бути товстим, як брат його дружини Роб Кардашян, пише TMZ.

Вест поділився, що сильнодіючі знеболюючі препарати йому лікарі виписали після операції. Репер настільки ними захопився, що не зміг контролювати правильну дозу опіоїдів. В результаті вживання наркотиків, Уест потрапив до лікарні і був змушений 2016 року призупинити свій гастрольний тур.
Крім того, говорив Каньє і про свою прихильність до президента США Дональду Трампу. Він назвав його "мій малюк" і сказав, що американський президент - "один з улюблених людей світу репу".