Емілія Кларк - всесвітньо відома актриса, що отримала славу завдяки ролі Дайенеріс Таргаріен в серіалі "Гра престолів".

За довгі роки цього неймовірно популярного серіалу молода актриса давала не одне інтерв'ю, однак, днями вона вперше заговорила про дискримінацію на зйомках легендарної картини. Емілія зізналася що і жінки, і чоловіки в проекті отримують однакові гонорари і ніхто нікого не дискримінує.
"За зйомки в "Грі престолів" я отримую ті ж гонорари, що і мої колеги чоловіки. Це була моя перша робота, і мені пощастило не зіткнутися з дискримінацією за статевою ознакою", - поділилася Кларк.
Актриса також поскаржилася, що її колега, Клер Фой, отримала набагато менший гонорар за серіал "Корона", ніж її партнер Метт Смітт, хоча у обох були головні ролі:

"Мені здається, з самого початку потрібно бути підготовленою і відразу уточнювати це питання. Потрібно боротися сильніше за такі речі", - пояснила свою позицію Кларк

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що вчора ввечері в Каннах пройшла прем'єра нової картини Disney "Хан Соло: Зоряні війни. Історії". На червоній доріжці серед гостей з'явилася і виконавиця однієї з головних ролей, британська актриса Емілія Кларк. Для заходу на Лазурному березі 31-річна матір драконів обрала вбрання Dior: багатошарове сукню сливового кольору з асиметричним верхи і відкритими плечима.

Свій образ акторка доповнила об'ємними сережками, а волосся прибрала вгору. Емілія сміялася, охоче позувала фотографам і, по всій видимості, відчувала себе максимально в своїй тарілці.