Вірити в астрологію чи ні - особиста справа кожного. Однак не можна заперечувати, що конкретні риси характеру визначають окремі знаки Зодіаку. Так, наприклад, Риби - романтичні і депресивні, Тельці - вперті, а Леви - горді і трохи образливі. Для кожного знаку Зодіаку також існує і сексуальний гороскоп.

Пропонуємо дізнатись, що ж вам обіцяють зорі у цій інтимній сфері .

Овен

Сьогодні зірки не обіцяють Овнам нічого видатного в їхньому сексуальному житті. Та й самим вам напевно буде не дуже хотітися сексу, так що ви самі несвідомо його всіляко уникатимете. Єдине, що буде доставляти вам задоволення - це поцілунки, довгі і глибокі.

Телець

Популярні новини зараз

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

В цей день лише виняткова віра в себе допоможе вам зважитися на той чи інший відчайдушний сексуальний вчинок, який може докорінно змінити ваше життя і зробити його більш пристрасним і насиченим сексом. Все залежить лише від вас!

Близнюки

Турботи, які несподівано звалилися на вас, не дозволять вам виділити час для денного сексу. Однак ближче до вечора все залишиться позаду і ви будете мати чудову можливість зайнятися з партнером коханням. Зробити це найкраще до настання темряви - як раз до приходу ночі зірки будуть найбільш прихильні до вашої чудової парочки.

Рак

Якщо ви точно знаєте, що якийсь представник протилежної статі не байдужий до вас, зверніть в цей день на нього найпильнішу сексуальну увагу. А раптом він за ніч з вами готовий душу дияволу продати? Тільки не робіть йому боляче, як морально, так і фізично.

Лев

Не намагайтеся сьогодні приховати ваші думки і бажання - все написано у вас на обличчі. Навіть якщо ви чесно стримує свої емоції, вони все-таки дуже явно відбивається на вашій поведінці. Так що якщо вам дійсно хочеться чогось - вперед і з піснею! Все одно всі вже про все здогадалися!

Діва

Діви сьогодні будуть пасивні. Поясненням може послужити пересиченість власною хтивістю. Можливо, "це" відбудеться через кілька днів. А наразі все, на що ви здатні у ліжку, це перегляд телевізора і поїдання попкорну.

Ваги

Сьогодні сприятливий день для першого поцілунку з вашим потенційним партнером, а також для будь-якого розвитку відносин. Головне, не робити різких рухів назустріч новим інтимним стосункам, інакше це може злякати їх, і вони втечуть в невідомому вам напрямку.

Скорпіон

У цей день ваш партнер захоче емпіричним шляхом перевірити, чи мали рацію автори розумних книжок по сексології, а також навчені життєвим і еротичним досвідом друзі, коли давали йому ті чи інші поради щодо поводження з вами. Вам доведеться дати йому вичерпну відповідь

Стрілець

Сьогодні вдень ваш партнер буде добре уявляти собі, що і як має статися між вами в ліжку. Тому якщо щось піде хоч трохи не за його сценарієм, він буде розчарований і ви не отримаєте необхідної вам еротичної віддачі.

Козеріг

У цей день ваші сексуальні бажання і наміри стануть для вашого партнера таємницею за сімома замками. Однак він буде старанно намагатися ці замки відімкнути - і не без успіху. В результаті те, що ви захочете отримати від сексу, ви отримаєте. Тільки, можливо, дещо пізніше, ніж вам би хотілося.

Водолій

Сьогодні варто віддати перевагу білизні з мінімумом витребеньок, стразиків, бантиків і тканини. Вона повинна ледь прикривати найпікантніші місця, щоб в наступний момент бути зірваним і відкрити їх у всій їх красі.

Риби

Рибам сьогодні захочеться заглибитися в сексуальні техніки минулого, порівнюючи їх із сучасними варіаціями - і вони закопаються по самий ніс в фоліанти. Тому сьогодні на них чекає лише теорія, а практику наразі доведеться відкласти!