Ліцензований психотерапевт і сексолог з Нью-Йорка Ян Кернер опублікував статтю про користь жіночих зрад.

Публікація з'явилась на сайті американського телеканалу CNN.

Психотерапевт вважає, що чоловікам слід час від часу відпускати своїх дружин для сексу на стороні, щоб зберегти хороші стосунки в шлюбі.

Випадки, коли дружина зраджує своєму чоловікові, можуть стати позитивними моментами в сімейному житті, стверджує Ян Кернер.

"Ці фантазії у людей з'явилися давним давно і вони будуть існувати до тих пір, поки існують шлюб і сексуальність. Це не ознака нездорових відносин або зневаги партнера", - вважає психотерапевт.

Популярні новини зараз
Платіжки з обманом: комунальники масово обраховують українців Частині українців заблокують доступ до "Приват24": кому це загрожує В Україну повертаються аномальні морози: синоптик назвав дати Пенсіонерів звільнили від обов'язку платити за комуналку: що відомо
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", автор книги "Двоє в ліжку, не рахуючи коханців" Ірина Клекит розповіла, кому ні в якому разі не варто займатися свінгерством.