Зовсім скоро, 1 листопада, група Poets of the Fall виступить у Києві. Концерт в рамках туру на підтримку альбому Clearview. Іноді може здатися, що музиканти в турах проводять абсолютно весь час. Влітку вони радували своїх фінських фанатів, до цього Азію і Британію. І тепер черга дійшла до СНД. І в честь скорого концерту групи в Києві, ми вирішили розповісти вам цікаві факти про групу Poets of the Fall.

Цікаві факти про Poets of the Fall

Світову славу група отримала завдяки грі Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Ще в 2004 році вони записали саундтрек для неї під назвою Late Goodbay. Пісня дуже сподобалася всім і інтерес до Poets of the Fall швидко виріс.

Lift

Це був другий кліп групи. Його зовсім не анонсували – єдине, що натякало на те, що Poets of the Fall готує якийсь сюрприз, був напис "Скоро", який з'явилася на сайті групи. Кліп вийшов 13 серпня 2005 року і бажаний ефект був досягнутий. Про нього говорили всі, навіть ті, хто вперше почув про групу.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Кращий кліп всіх часів

Потрібно трохи уточнити, Carnival of Rust групи Poets of the Fall визнаний кращим кліпом усіх часу у Фінляндії. І дійсно, робота буквально переповнена образністю і метафоричним смислом. А знімав його один з найвідоміших фінських режисерів Туомас Харью.

Ніяких контрактів

За всю свою історію група Poets of the Fall жодного разу не підписувала контракт з якими-небудь інвесторами, а всю музику вони записували, і продовжують це робити ще і зараз, на своєму власному лейблі Insomniac.

Смерть соліста

У цьому році група Poets of the Fall показала новий кліп. Фронтмен гурту Марко Сааресто, зображує хлопця, який в прямому сенсі слова закохується до смерті.

Нагадаємо, що 1 листопада група Poets of the Fall буде виступати в Києві.