Епатажна українська співачка Оля Полякова, відома публіці як Суперблондинка в кокошнику, порадувала шанувальників відвертим знімком.

Як повідомляє портал "Телеграф", сьогодні зірка української естради готується влаштувати небувале шоу в Палаці "Україна". Дівчина пожартувала, що одним з найяскравіших спецефектів на концерті буде вона сама.

Виявляється, сукню для виступу Олі шили на замовлення провідні дизайнери Armani зі світлодіодної тканини. Досить яскравий образ складається з тисяч маленьких ліхтариків.

Крім того, знаменитість похвалилася апетитною груддю. А їй, як бачимо, є, що показати.

Популярні новини зараз
Графіки відключень світла повертаються: за якої температури сидітимемо без електрики Картки блокують автоматично: кого це торкнеться Пенсія зросте на 1000 грн: як оформити доплату в ПФУ Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Полякова станцювала стриптиз та ледь не вбила оператора.