Кілька днів тому у російському посольстві в Аргентині викрили нечуваний інцидент – виявили близько 400 кілограмів кокаїну. Хоча було це ще у грудні 2016-го, але це чомусь тримали у таємниці.

Новина настільки спантеличила і одночасно повеселила користувачів, що вони почали ділитися в коментарях власними "версіями": справді, важко уявити обличчя посла, який у будинку знаходить мішки із білим порошком і заявляє про це у поліцію.

Цікаво, що самі наркотики хотіли переправити до Росії разом із дипломатичною поштою, але офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова вже традиційно спростувала всі звинувачення. Блогерів це не зупинило: численні фото жаби буквально заполонили інтернет, а Сергій Лавров та його помічниця стали головними антигероями цієї кумедної з одного боку історії.

Популярні новини зараз

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Показати ще

При спробі поставити кокаїн з Аргентини в Росію наприкінці 2017-го вже затримували кількох осіб (виявляється, це було і вдруге), а нещодавно Тверський суд продовжив їм арешт до середини квітня.

Про так звану "таємну операцію" влада Аргентини розповіла вже згодом: точна вага контрабандної партії становила 389 кілограмів, а її приблизна вартість стартувала від 50 мільйонів євро. Кокаїн знайшов один із співробітників російського посольства на території школи при посольстві в місті Буенос-Айрес. Він був в 12 заклеєних клейкою стрічкою валізах. У той же день (13 грудня 2016 року - ред.).

Ці дані одразу ж передали у Міністерство національної безпеки. Вже о другій ночі в приміщення прийшли жандарми, забрали у посла ключ і вилучили докази до з'ясування всіх обставин справи.

Ще раз відправити таку ж партію спробували вже через рік, літаком, при чому у супроводі трьох аргентинських митників. Через кілька днів після прибуття цього вантажу в Москву за ним прийшли Володимир Калмиков і Іштімір Худжамов. Їх затримала російська поліція.

Наприкінці лютого в Аргентині затримали й офіцера поліції Буенос-Айреса Івана Близнюка і механіка Олександра Чикало, які доставляли вантаж в аеропорт, а день потому - заарештований колишній бухгалтер посольства Росії в Буенос-Айресі Алі Абьянов.Дивіться: влада Аргентини знайшла 400 кілограмів кокаїну у російському посольстві

Як повідомляв портал "Знай.ua", "аргентинський кокаїн" перевозили на літаку Медведєва та Лаврова.