Повний місяць у серпні 2018 можна буде спостерігати 26 серпня. Який вплив матиме повний місяць на всі знаки Зодіаку?

Овен

Овнам повний Місяць принесе усвідомлення чогось важливого і можливість розібратися в своєму внутрішньому світі.

Тельці

Телець в період впливу повні побачить великі зміни, пов'язані з його оточенням, місцем у соціумі, планами, ідеями та цілями. Тельці будуть мати потребу в самовираженні.

Близнюки

Повний Місяць для Близнюків – це період змін, пов'язаних з роботою. Люди цього знака повинні присвятити максимум часу і сил своїм цілям.

Рак

Ракам повний Місяць принесе подорожі, враження і особистісний ріст. Представники знака, які вже перебувають у стосунках, зможуть внести більше різноманітності і освіжити свої почуття.

Лев

Повний Місяць принесе Левам багато емоційних ситуацій, коли доведеться контролювати все, що ви говорите і робите. Період повного місяця принесе вам зрушення в кар'єрі.

Діви

Для Дів два тижні після повного Місяця будуть періодом роботи над стосунками. Саме відносини з близькими людьми або коханою людиною вийдуть на перший план.

Ваги

Для Терезів це буде період наведення порядку в своїй життя, думках, почуттях і емоціях. Ви будете розсудливими і зможете організувати своє життя.

Скорпіони

Скорпіон у період дії повного місяця буде більш яскравим, зможе висловити свою індивідуальність.

Стрільці

Повний Місяць принесе всім Стрільцям суттєві зміни у сфері будинку і близьких людей. Стрільці будуть більш емоційними і чутливими у цей період.

Козероги

Для Козерогів період повного місяця буде часом змін в спілкуванні з людьми і соціального життя. Козероги стануть більш товариськими, відкритими, так що чекайте поповнення вашого дружнього кола.

Водолії

Водолій у це повний місяць буде зайнятий вирішенням матеріальних проблем та грошових справ. Вам потрібно бути обережними з витратами.

Риби

Рибам повний місяць у серпні 2018 принесе багато змін, пов'язаних з їх особистістю. Зміни іміджу підуть тільки на користь, тому не бійтеся експериментувати.

Раніше Знай.uа публікував еротичний гороскоп на 25 серпня.