Мешканка Австралії Джессіка О'ніл обіймається з незнайомими людьми за гроші. За це вона отримує 58 тис. дол. у рік.

Як повідомляє News.com.au, 34-річна Джессіка працювала масажисткою, а потім стала фахівцем з "обіймальної терапії". Вона вважає, що людям часто не вистачає ласки і ніжності. Обійми добре впливають на здоров'я, дозволяючи знизити тиск, зняти стрес і виробити так званий "гормон щастя".

Професійна "обнимальщица" бере по $80 за сеанс. При цьому клієнтів у неї хоч відбавляй.Спочатку Джессіка думала, що до неї будуть звертатися в основному чоловіки середніх років. На її подив, дуже часто приходять жінки від 15 до 85 років. Також просять обіймів інваліди, душевнохворі й просто самотні люди.

"Іноді новачки нервують, але потім ми обнімаємося і вони розслабляються. А ті, хто був налаштований скептично, переконуються в тому, що це досить потужний засіб", - розповідає О'ніл.

У Джесіки є чоловік і він не проти такого специфічного заняття.

Психолог і почесний член Австралійського психологічного товариства доктор Боб Монгомері говорить, що людський дотик дійсно дуже важлива частина нашого життя. Якщо отримуєш в дитинстві достатньо ласки, то стаєш більш впевненими у собі і готовим до відносин з іншими людьми. Але саму ідею сеансів обіймів він не дуже схвалює, тому що це порушує правила етики.

Раніше повідомлялося, що дизайнер інтер'єру з Тайваню підкорила користувачів соцмереж своєю зовнішністю. Справа в тому, що 43-річній жінці ніхто не може дати більше 20 років.

Жінка захоплюється модою і активно веде блог в Instagram, де вражає своїми знімками і ділиться секретами молодсті і краси.

На фото жінка виглядає, як 20-річна дівчина.

Вона запевняє, що секрет такого вигляду не тільки у здоровому способі життя, вона не приховує, що чимало часу і коштів витрачає для різні косметичні процедури.

Мешканка Тайваню по імені Луре Шу (Lure Hsu) у жовтні відсвяткує 44-й день народження. Вже кілька років поспіль дизайнер інтер'єру насолоджується чималою популярністю у соцмережах.

Нагадаємо, Єфросиніна видала лайфхак по догляду за волоссям.

Як повідомляв Знай.ua, не так давно російські експерти назвали маленькі жіночі груди фізичним недоліком.

Також Знай.ua писав, результат дослідження, яке проводилося на базі даних програми для знайомств, показав, що насправді здається чоловікам відштовхуючим у жінках.