В Австралії живе незвичайний школяр, який відомий своєю здатністю заглядати в майбутнє і спілкуватися з істотами з паралельних світів. Останнім його пророцтво буквально потрясло громадськість, адже воно стосується швидкого прибуття на Землю самого Господа Бога.

З юнаків зв'язався журналіст Мік Мэттинли, який детальніше дізнався про таємничий дар "австралійського Вольфа Мессінга" і про нові пророцтва. Як виявилося, співрозмовник репортера з раннього дитинства передбачав глобальні події, чим привернув до себе увагу.

Школяр розповів про своє останнє бачення: до нього з'явився нібито Бог, який повідомив, що саме він є творцем Всесвіту, однак, всупереч поширеній думці, володіє фізичною оболонкою, а його дислокація знаходиться в конкретному місці неосяжного космосу. Творець додав, що планує відвідати Землю, причому досить скоро — наприкінці серпня 2018 року.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

"Це шоу себе вичерпало": Лілія Подкопаєва кинула виклик Ксенії Мішиній на "Україна має талант"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

На наступний ранок старшокласник звернувся до адміністрації школи, в якій навчається, з проханням надати майданчик для посадки космічного корабля з Творцем. Була цілком логічна у цій ситуації реакція — провидця просто засміяли, порадивши більше не відволікати працівників навчального закладу своїми дурними жартами.

Довелося школяру самостійно зайнятися пошуком відповідного місця для посадки апарату, що і зробив у підсумку. Тепер залишилося тільки чекати, коли справді велика подія для всього людства настане.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", заступник голови Української республіканської партії, екс-депутат Львівської обласної ради Ростислав Новоженець заявив, що Ісус Христос був українцем.

Політик стверджує, що на хресті Ісус перейшов на галицький говір. Крім того, Новоженець вважає, що, згідно з "українським літочисленням", на дворі нині 7526-й рік.

Нагадаємо, британський дослідник надав докази, які свідчать про те, що син Божий був одним з перших в історії людства, хто виявив медичні властивості "травички".