Британський дослідник надав переконливі докази, які свідчать про те, що син Божий був одним з перших в історії людства, хто виявив медичні властивості "травички".

Історик марихуани і журналіст Девід Бейненсток переконаний, що саме конопляна олія стоїть за біблійними чудесами Ісуса Христа.

В інтерв'ю для таблоїду Daily Star він сказав: "Історичні записи доводять, що конопля була широко доступна в ті часи. Тодішні люди повинні були знати, як її вирощувати і використовувати в медичних цілях. Немає нічого надзвичайного в конопляній олії, яка використовується сьогодні і було доступною людям за часів Ісуса. Вся справа в концентрації конопель в маслі і проникненні його в організм через шкіру", - переконаний Бейненсток.

Він також стверджує, що в книзі "Вихід" глава 30, вірші 22-25 розповідають про те, як правильно виготовити конопляну олію. "Візьми кращих пахощів: застиглої мірри 500 шекелів, пахучої кориці вдвічі менше, тобто 250 шекелів, пахучого аїру 250 шекелів, касії 500 шекелів, а також гін оливкової олії. Це буде масло для помазання", - йдеться в тексті Святого Письма.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

Американський равин і дослідник Арі Каплан зазначив, що насправді вираз "Keneh bosem", яке перекладають як "масло для помазання", за певними традиціями перекладається як "конопля". Професор класичної міфології Бостонського університету Карл Рук погоджується: "Немає сумнівів, що конопля грала помітну роль в іудаїзмі".

Нагадуючи про наявність конопель в церемоніальних маслах він додав: "Очевидно, легка доступність і давня традиція використання конопель в ранньому юдаїзмі могли неминуче перейти в християнські суміші". Видання пише, що в Біблії теж є епізод, де метод лікування Ісусом хворих нагадує сучасне лікування епілепсії із застосуванням конопляного масла. Як пише видання, мова йде про вірші 6:13 в Євангелії від Марка: "Той, що виганяє бісів, багатьох хворих мазав олією і зцілював".

"Деякі побожні люди тих часів, які не розуміли наукової основи і того, як це працює насправді, могли сприйняти таке лікування як диво", - вважає Бейненсток.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що на Туринській плащаниці помітили рух зображення Ісуса Христа. Дослідники припускають, що це може свідчити про воскресіння Ісуса. Зазначимо, що Туринська плащаниця зберегла відбитки особи і тіла Спасителя.

Стало відомо, що фахівці з Італії помітили на плащаниці рух образу Ісуса Христа. Вивчення, які проводилися до цього, кажуть, що на релігійній реліквії є сліди людської крові, яка загинула у муках.