Фітнес-красуні Маріані Сфакиатфкис 22 роки, а в дитинстві вона багато хворіла і їй часто доводилося боротися за життя. Однак життя дівчини зараз кардинально змінилося і для своєї мети вона доклала чимало зусиль.

"Я народилася в Греції недоношеною дитиною. Лікарі взагалі сказали моїй вагітній мамі, що її дитина народилася мертвою, тому ніхто не підготував післяпологових процедур. Однак я народилася живою. Мене відправили в інтенсивну терапію, але до того часу, як я туди потрапила, я надто довго перебувала без кисню, це призвело до пошкодження мозку і церебральному паралічу", — цією сумною історією свого життя Маріана поділилася з фоловерами у своєму Instagram, показавши дитячі фото.
Зараз дівчина живе в Сіднеї, де працює особистим помічником. Свою історію вона вирішила розповісти всьому світу і довести, щоб кожен зрозумів, що має право на щастя.
"У дитинстві я не розуміла, що відбувається і чому я так сильно відрізняюся від інших дітей. Вони знущалися, сміялися наді мною через те, що я була в інвалідному кріслі і не могла ходити. Ці кпини привели до депресії, комплексів, невпевненості, постійного відчуття тривоги. Я була занадто мала і не знала, як з усім цим справлятися, крім як заподіяти собі шкоду".
Коли маленькій Маріані виповнилося п'ять років, її сім'я переїхала в Австралію, потребуючи хорошого лікування.

"В 6 років мені зробили складну багаторівневу операцію, яку я ледве пережила. Після неї у мене залишилося дев'ять шрамів на ногах", —зізнається дівчина. Операція пройшла успішно, хоч Маріані довелося знову вчитися ходити, користуючись милицями.

"Хоча мені сказали, що я ніколи не буду повністю здорова, операція була успішною і мої результати вражали лікарів. Я не прагнула стати ідеальною, хотіла стати лише трішки краще себе самої. Моя любов до фітнесу сильно вплинула на моє життя. Я стала сильною і незалежною людиною", — розповіла хоробра спортсменка
На своїй сторінці в Instagram Маріана часто демонструє успіхи у фітнесі. Саме заняття спортом допомогли їй подолати психологічні та фізичні проблеми. У 22-річної дівчини вже понад 50 тис. осіб. Фолловери часто кажуть, що Маріана їх мотивує.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що у кожної з цих дівчат своя сумна історія, але всі вони не здалися і стали прикладом для інших. Так, Джесс Куїнн втратила ноги раку. 23-річна Джессі Куїнн залишилася без ноги в 9 років. Зараз у дівчини є свій блог, де вона мотивує тисячі фоловерів. Фанати дівчини вважає, що вона може стати моделлю.