Чомусь ніхто не вірить в гороскопи, але всі стежать за прогнозами астрологів і стараються дотримуватися їхніх порад. Навіть такий авторитетний журнал, як Forbs, звернувся до зірок і визначив, серед яких знаків зодіаку найбільше мільярдерів.

І так, найбагатший знак - Діва

Згідно зі статистикою журналу Forbs, у народжених під сузір'ям Діва найбільше шансів розбагатіти. Цей знак переважає серед доларових мільярдерів і становить 12% від загального числа багатіїв.

Астрологи пояснюють схильність Дів до грошей їх неймовірною працьовитістю, харизмою, умінням підтримати будь-яку розмову і легко заводити знайомства з різнобічними людьми. Обростаючи численними зв'язками, представники знаку Діва вміло користуються отриманими привілеями, не забуваючи багато працювати на благо свого зростаючого стану. Вони знають, як вести себе на публіці, як продемонструвати свої найкращі якості і приховати недоліки. Вони загальні улюбленці, чарівні, амбітні і з тягою до дорогих речей.

Так, серед Дів, головний багатій Білл Гейтс.

Популярні новини зараз
Дівчині відомого українського боксера Лізіан Гутьєррес погрожують росіяни через фото на танку у Бучі: "Знаємо, де твоя родина" Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Водолій і Овен також не пасуть задніх

На ці знаки припадає 8% з числа найзаможніших людей світу. Успішність Водолія в бізнесі пояснюється його численними талантами, різнобічними захопленнями, дружелюбністю і широким кругозором. Водолій - вільна особистість, тому він не прив'язується до сім'ї і без будь-яких докорів сумління може присвятити весь свій вільний час заробляння грошей. Також цей знак повітря легко сходиться з різними людьми і складається в численних «вузькоспеціалізованих» компаніях.

Мільярдер в сфері комунікації Карлос Слім Елу є представником знака Водолій.

Овен пробиває шлях до грошей своєю впертістю, цілеспрямованістю і природним везінням. Овни бувають хитрі і виверткі, бувають прямолінійні і нетактовні, і всі ці якості допомагають їм накопичити цілий статок.

Риби

У російському бізнесі найбільше багатіїв серед Риб. Цей водний знак відрізняється стійкістю до життєвих труднощів, пристосованістю до будь-яких умов, володінням потрібних ділових зв'язків і талановитістю. Його представники мають схильність до ризику, часто стають майстерними маніпуляторами і характеризуються сильним характером. Вони рішучі, наполегливі і завжди домагаються свого. Мають тягу до справедливості, часом заради неї поступаються своїми інтересами. Вольовий характер і природна схильність до екстрасенсорики, а також здорова тяга до ризику дають всі шанси Рибам розбагатіти в жорстких умовах нашої економіки.

Стрілець

За статистикою, наданою журналом SPEAR'S Russia, вимальовуються дещо інші закономірності розподілу капіталу серед знаків зодіаку. Діві там дісталося лише шосте місце.

Найбільше багатіїв редакція видання знайшла серед Стрільців. Їх майже в два рази більше, ніж багатих представників наступного за кількістю знака зодіаку - Козерога. І це не дивно, Стрільці розумні, талановиті, успішні маніпулятори і закінчені егоїсти. До того ж, багато заробляти їм допомагає відсутність моральних мук з приводу порушення етичних норм і особистих кордонів кожного. Можливо, Стрільці зуміли б відірватися від Козерогів ще сильніше, але схильність до великих імпульсивним витрат, марнотратство і мінливість не дають їм заполонити списки мільярдерів своїми іменами.

Козеріг

Козероги егоцентричні, холодні і не соромляться «йти по головах», пробиваючи собі шлях до заможного майбутнього. Вони відмінні кар'єристи і жертвують багато чим заради досягнення своїх матеріальних цілей. Знають, чого хочуть, не змінюють своїм ідеалам, продумують стратегію і діють відповідно до неї. Чи не відступають при вигляді труднощів, а завзято кидаються в бій. Працьовитість і прагнення до незалежності допомагає Козерогам збагатитися.

Портал Знай.ua повідомляв, яким знакам зодіаку відомі всі секрети зваблювання. Вони знають, як пробудити бажання, як доставити незабутні тілесні насолоди і змусити душу партнера кричати від щастя. Якщо вони люблять, то зроблять все, щоб зміцнити і утримати своє почуття. Так і Лев, сповнений здорового егоїзму і вірить, що гідний найкращого. А вже якщо він знаходить, то тільки свою людину. Якщо його серце охоплюють райдужні емоції, то його власний егоїзм і бажання відходять на другий план.