Українська письменниця Лада Лузіна поділилася таємними ритуалами, які потрібно робити лише раз у році — в ніч Івана Купала. Передає Clutch.

1. Використовувати магію вогню і спалити всі свої неприємності. Лише на Купала можна позбавиться від усього, що вас обтяжує. Розведіть багаття і спаліть в ньому хвороби, неприємнощі, невдачі тощо. Можете навіть спалити колишнього, який не дає спокою, і причину всіх сварок з мамою.

Купала - це ідеальний день для того, щоб зробити генеральне прибирання в будинку і в голові. Напишіть на папірцях те, що вам заважає і вкиньте у вогонь. Але, ні в якому разі не можна писати тільки ім'я людини, який приносить неприємності. Напишіть краще про той негатив, від якого ви хочете позбутися

2.Використовувати магію води для ворожінь. Сплетіть вінок з квітів і, після заходу сонця, закиньте його подалі у воду.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Якщо вінок нікуди не поплив, завмер на місці – ситуація в вашої життя ніяк не зміниться.

Якщо вінок потонув або разплівся – чоловіки у вашому житті можуть вас обдурити.

3.Подарувати віночок русалоньці. У цей період безтілесні духи-русалки ненадовго знаходять тіло, тому їм необхідний одяг. Передаючи їм подарунки дівчина може загадати бажання. В Україні вважалося, що якщо дівчина вночі піде одна і повісить для русалки подарунок, та в подяку причарує хлопця, ім'я якого вона назве.

4.Нарвати чарівних рослин. Зірвіть, приміром, тирлич-зілля, яке саме в цей день дасть можливість літати.

За старим і новим легендами, троянда, зірвана на Купалу, може подарувати людині привабливість, любисток – любов, а чортополох – силу.

5.Поговорити з деревами. На Купала, як говорять легенди, дерева можуть розуміти людську мову, хоч і не можуть відповісти.

6.Приготуватися до довгої спеки. Після Купали починається Перуново літо – час абсолютної влади сонячного бога.

7.Приготуватися до купального сезону. Адже багато хто ще не встигли скупатися в не прогрітій воді. На саме свято Івана Купала купатися категорично заборонено -водяний відзначає свій день народження і може затягнути купальника під воду.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Івана Купала - одне з найдавніших і містичних слов'янських свят. Відзначають Івана Купала в ніч з 6 на 7 липня. Це найколоритніше і найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят.