Російський президент Володимир Путін дав американському телеканалу NBC вельми дивне інтерв'ю.

Так, Путін заявив, що особисто не контролює публічні заяви свого прес-секретаря Дмитра Пєскова, зазначивши, що той часто "несе пургу".

Журналіст поставив Путіну запитання про заяву радника Кремля з питань кіберпростору Андрія Крутських на тему того, що Росія "буде на рівних говорити з американцями в інформаційному просторі". Журналіст попросив президента РФ роз'яснити, що Крутських мав на увазі.

"Якийсь чоловік сказав про своє ставлення до наших контактів і роботи у певній сфері з нашими зарубіжними партнерами, у даному випадку США. Та я поняття не маю, що він сказав. Ви в нього і спитайте тоді, що він мав на увазі. Невже Ви думаєте, що я контролюю все?" - відповів Путін.

На репліку журналіста про те, що Крутських - радник адміністрації президента з кіберпитань, російський лідер заявив: "Ну і що?У нас дві тисячі співробітників адміністрації, невже Ви думаєте, що я кожного контролюю? Он Пєсков сидить навпроти, мій прес-секретар, він несе іноді таку "пургу", я дивлюся і думаю: що він там розповідає? Хто доручив йому це?".

"Я поняття не маю, що він сказав, ну Ви у нього запитайте. Ви думаєте, що я повинен коментувати все, що говорять співробітники адміністрації або уряду, чи що? У мене своя робота", - додав Путін.

Нагадаємо, раніше російський міністр закордонних справ Сергій Лавров у своєму недавньому виступі заявив, що Росія, на відміну від США, нібито ніколи не втручалася в справи інших держав.

Як повідомляв портал "Знай.uа" скандальновідома дочка прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова Єлизавета Пєскова заявила, що стала "жертвою щоденного кібербулінгу" (цькування в мережі). Її заяву оприлюднив у Facebook член експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ при Держдумі РФ Вадим Манукян.

"Протягом останніх двох років я є жертвою щоденного кибербуллинга. Образам і знущанням піддаються мої розумові здібності, мій передбачуваний спосіб життя, моя зовнішність і мої близькі", - написала Пєскова.