Путін зганьбив Пєскова на весь світ

поділитись
Путін заявив, що особисто не контролює Пєскова

Російський президент Володимир Путін дав американському телеканалу NBC вельми дивне інтерв'ю.

Так, Путін заявив, що особисто не контролює публічні заяви свого прес-секретаря Дмитра Пєскова, зазначивши, що той часто "несе пургу".

Журналіст поставив Путіну запитання про заяву радника Кремля з питань кіберпростору Андрія Крутських на тему того, що Росія "буде на рівних говорити з американцями в інформаційному просторі". Журналіст попросив президента РФ роз'яснити, що Крутських мав на увазі.

"Якийсь чоловік сказав про своє ставлення до наших контактів і роботи у певній сфері з нашими зарубіжними партнерами, у даному випадку США. Та я поняття не маю, що він сказав. Ви в нього і спитайте тоді, що він мав на увазі. Невже Ви думаєте, що я контролюю все?" - відповів Путін.

На репліку журналіста про те, що Крутських - радник адміністрації президента з кіберпитань, російський лідер заявив: "Ну і що?У нас дві тисячі співробітників адміністрації, невже Ви думаєте, що я кожного контролюю? Он Пєсков сидить навпроти, мій прес-секретар, він несе іноді таку "пургу", я дивлюся і думаю: що він там розповідає? Хто доручив йому це?".

"Я поняття не маю, що він сказав, ну Ви у нього запитайте. Ви думаєте, що я повинен коментувати все, що говорять співробітники адміністрації або уряду, чи що? У мене своя робота", - додав Путін.

Нагадаємо, раніше російський міністр закордонних справ Сергій Лавров у своєму недавньому виступі заявив, що Росія, на відміну від США, нібито ніколи не втручалася в справи інших держав.

Як повідомляв портал "Знай.uа" скандальновідома дочка прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова Єлизавета Пєскова заявила, що стала "жертвою щоденного кібербулінгу" (цькування в мережі). Її заяву оприлюднив у Facebook член експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ при Держдумі РФ Вадим Манукян.

"Протягом останніх двох років я є жертвою щоденного кибербуллинга. Образам і знущанням піддаються мої розумові здібності, мій передбачуваний спосіб життя, моя зовнішність і мої близькі", - написала Пєскова.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
Путін, Пєсков, розмова
Вибір редакції, Політика
18.08.2018
Як Ляшко став на захист голослівного Мосійчука
0
0
17:35 18.08.2018
Державний концерн "Укроборонпром" може не віддавати борги країні-агресору
0
0
16:08 18.08.2018
Відповідні препарати були ввезені на територію країни незаконно
0
0
09:44 18.08.2018
Синоптик розповіла, чого чекати в суботу та неділю
0
0
16:25 17.08.2018
Така тактика свідчить про спробу РФ шукати шляхи відступу у найкоротші терміни
0
0
14:55 17.08.2018