Для багатьох людей алкоголь поступово стає частиною повсякденного життя. Але ніхто не вважає себе алкоголіком - для нас це повністю опустився людина, що живе на вулиці і який перебивається випадковими заробітками. Насправді ж, це далеко не так. Загальноприйняті думки про прийнятність постійного зловживання алкогольними напоями буквально ставлять окремих індивідів на грань алкоголізму та фізичного руйнування. Ось далеко не повний, але все ж, досить страхітливий список проблем, з якими може зіткнутися кожен любитель.

Рак горла

Люди зазвичай пов'язують рак горла і ротової порожнини з сигаретами. Вони недалекі від істини, але не варто забувати і про те, що ті ж проблеми може викликати алкоголь. Дослідження показали, що три чверті хворих на рак горла людей пили досить часто. Власне, ризик любителя алкоголю підхопити цю страшну хворобу в шість разів вище, ніж у звичайної людини.

Хронічний панкреатит

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Регулярні прийоми алкоголю цілком можуть привести людину до хронічного панкреатиту. Підшлункова залоза постійно збуджена, викликаючи біль, нудоту, лихоманку і блювоту. Чим більше ви п'єте — тим більший збиток наносите підшлунковій.

Депресія

Алкоголь може бути і причиною, і наслідком депресії. Невблаганна статистика говорить, що існує нерозривний зв'язок між любителями випити і поганим душевним станом. Близько третини людей, не відмовляють собі в цьому сумнівному задоволенні, страждають від постійної депресії.

Інсульт

Всього два шота міцного напою в день збільшують ваші шанси отримати інсульт на цілих 50%. Статистика брехати не буде: досить заглянути в найближчу лікарню, щоб виявити цей цілком закономірний взаємозв'язок.

Безпліддя

Алкоголь не тільки надає поганий вплив на жіночу фертильність, але і веде до чоловічого безпліддя. Міцні напої знижують кількість сперматозоїдів — це вже не кажучи про ті проблеми, які отримає дитина, якщо ваша дама серця все-таки зможе завагітніти.

Раніше портал "Знай.uа" писав про смертельній дозі пива для людини.