Кожна жінка мріє знайти для себе одного чоловіка, якому буде вірна до кінця своїх днів і в якому вона буде впевнена. Звичайно, пошуки такого супутника життя займають часом значну частину нашого життя. Але ми вирішили трохи полегшити тобі пошуки, розповівши, який знак Зодіаку вважається найбільш прив'язаним до однієї жінки, склавши для тебе рейтинг вірності за шкалою від 1 - однолюб до 3 - ловелас.

Овен: гаряча голова і пристрасне серце

Рейтинг вірності: 2

Якщо наш "піддослідний" закохався, на цьому етапі Вам точно пощастило - він романтичний і сентиментальний. Овен схильний довіряти своїм почуттям і відчуттям, тому він пообіцяє все, що Ви захочете. Але не квапимо події. Овен - завойовник, і після досягнення мети наш красень легко може переключитися на новий об'єкт.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців
Показати ще

Телець: не женеться за лаврами Казанови, і голову втрачає вкрай рідко

Рейтинг вірності: 1

Чоловіки-Тельці зовні закриті, зате почуття у представників цього знака дуже глибокі. А ще вони дуже настирливі: вони будуть за всяку ціну домагатися своєї мети, тому, якщо Ви побачили в його очах бажання, пам'ятайте, що для Тельця бажання і почуття одне і те ж, а це значить, що хлопчик закоханий, і Вам реально пощастило. У любові Тельці дуже ніжні, пристрасні, зворушливі і не обтяжені зайвими питаннями. А якщо Телець одружився, значить, його вибір абсолютно усвідомлений.

Близнюки: мінливість - це сталість

Рейтинг вірності: 3

Чоловіки-Близнюки - суцільна загадка, ребус. Вони, в принципі, дуже холоднокровні, на початку відносин яскраво помітно бажання пізнавати, пізнавати Вас. Але настає період, коли Близнюк починає "йти в себе". В цей час він чітко аналізує все, і, якщо чоловік-Близнюк розуміє, що відносини вигідні і комфортні, вони триватимуть, якщо ж ні - він шукає нову ціль. Тому, як правило, вони дуже непостійні і схильні до розриву відносин. Це не означає, що з чоловіками-Близнюками не варто зв'язуватися, просто потрібно знати деякі особливості їх характеру.

Рак: такий прекрасний, але такий невірний

Рейтинг вірності: 3

Чоловік-Рак, на перший погляд, - один з найнадійніших партнерів, вірний коханий і ідеальний сім'янин. Насправді ж, Раки прагнуть тільки до власного комфорту. Чоловік-Рак знаходить виправдання всьому, при цьому сам він не винен ніколи. Навіть якщо його дівчина застане в ліжку з іншою, він придумає 100 причин і відмовок, а винуватою в ситуації опинитеся Ви. Чоловіки-Раки, дуже безладні в зв'язках.

Лев - цар звірів?

Рейтинг вірності: 1

Чоловіків-Львів часто можна обчислити з натовпу по одній лише зовнішності. Вони мають міцну статуру (або прагнуть до такого), добре одягнені, причесані, люблять приємний брендовий одяг - вони матеріалісти. А ще подарунки дарують охоче. Лев - один з найбільш вірних знаків Зодіаку. Розлучитися зі Львом можна з наступних причин: якщо Ви ставите себе вище нього, якщо Ви Льва перевершуєте по кар'єрних успіхах, якщо намагаєтеся керувати відносинами.

Діви: надійні і практичні, але чому це не цінують?

Рейтинг вірності: 1

Чоловіки-Діви не дуже-то прості. Вони не люблять театральних постановок, тому танцювати з Вами до ранку і читати вірші під вікнами вони не будуть. Чоловік-Діва завжди аналізує і звертає увагу на деталі, він згадує, у що Ви були одягнені, як себе вели, що говорили. Секс для такого чоловіка - не просто фізичний контакт. Вони досить гидливі і вибагливі, боятися заразитися чимось, тому випадкові зв'язки у них практично відсутні.

Ваги під заступництвом Венери

Рейтинг вірності: 1

Ваги - чесні, уважні, можуть бути надійними друзями і партнерами. Чоловіки-Терези - НЕ завойовники, вони можуть ламатися навіть в побутових питаннях, коли ситуація складається так, що вони не можуть або не встигають до неї адаптуватися. Їм подобається робити приємно, зваблювати, грати, і у відповідь вони чекають похвали, визнання, схвалення і захоплення. Чоловіки-Терези люблять стабільність і врівноваженість, тому рідко стають причиною зрад і розривів відносин.

Скорпіон: самий-самий коханець?

Рейтинг вірності: 3

Прийнято вважати, що саме Скорпіони - кращі в ліжку. Чоловікові-Скорпіону не потрібна доступність: чим менше доступно і зрозуміло, тим краще, тим більше інтерес, сильніше азарт. У Скорпіона є дві складові - душа і плоть. Найчастіше він користується саме другим, а ось доступ до душі треба заслужити. І ці дві складові постійно в конфлікті: душа хоче бути вірною, а плоть ... Ну, Ви знаєте, куди вона кличе. Тому чоловік-Скорпіон вважається самим невірним з знаків Зодіаку.

Стрілець - він і Африці Стрілець

Рейтинг вірності: 3

Назва знака дуже гармонійно і співзвучна з його носієм. Чоловіки-Стрільці - довічні експериментатори, і не важливо, що він відкриє або отримає - важливий сам процес. Вони хочуть спробувати все. Проте, вони бувають двох видів: перші перенаправляють свою сексуальну енергію на творення, творчість і служіння іншим людям; а другі стають справжніми донжуанами. Причому любов для таких представників знаку - це спорт, гра, пригода.

Козеріг - ось це справжня стабільність!

Рейтинг вірності: 1

Козероги закохуються дуже непросто, але, якщо це сталося, любов їх дуже глибока. Козероги не особливо вміють висловлювати свої почуття, вони не романтики, але це ніяк не заважає їм створювати міцні відносини. Якщо Козеріг полюбив жінку, можна бути абсолютно впевненою, що на зраду він не піде, а від розлучення відмовиться. Козерога не потрібно підкорювати витонченими нарядами або чудо-макіяжем, він, скоріше, консерватор, і звичайний класичний костюм оцінить куди більше клоунського наряду.

Водолій: свобода - наше все!

Рейтинг вірності: 3

Водолії не звикли просити, тому, якщо хочете відносини з ними, зробіть перший крок, і він зробить крок назустріч. Водолії часто - однолюби, тому і в шлюбі вірні. Вони довіряють своєму партнерові, не контролюють їх і часто йде на компроміс. Але, як це не парадоксально, серед Водоліїв дуже часті розлучення. А відбувається так тому, що партнер вважає, що Водолій для інших робить більше, ніж для сім'ї. Водолій може піти, коли відчує, що його "прив'язали до дому".

Риби: чуттєвість і душевність

Рейтинг вірності: 1

Чоловіки-Риби м'які і добрі, вміють мріяти і співпереживати. Любов до них приходить тихо і непомітно, з часом назріває і розвивається. Це як раз ті представники Зодіаку, які можуть читати вірші і співати серенади під вікном. Але, як ми знаємо, в однієї медалі завжди є дві сторони. Друга полягає в тому, що замість піднесених почуттів і емоцій Риби нерідко вибирають виключно сексуальне задоволення. Але в шлюбі чоловіки-Риби - самі прив'язані і віддані, все роблять для сім'ї.

Раніше портал "Знай.ua" публікував еротичний гороскоп на 15 липня.