Третє місце — Ваги

Жінки, що народилися під цим знаком, відомі своєю красою і ніжним кольором обличчя, а також глибокою відразою до всього непривабливого. Інстинктивно вона відчуває тонкі речі. У неї витончені манери, вона витончено одягається, користується легкими (і дорогими) парфумами, любить дорогі прикраси і намагається оточити себе розкішшю.

Захоплюється прекрасним у всіх його проявах — музиці, мистецтві, архітектурі — і в людях. Її помешкання завжди носить відтінок елегантності. Її супроводжуючий повинен не поступатися діаманту на пальці. Якщо він на це не здатний, то краще надалі йому триматися від неї подалі.


Друге місце — Водолій

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше
Показати ще

Їй не подобається, щоб на неї дивилися як на сексуальний об'єкт. У неї високі вимоги, яких вона не прагне занижувати, і вона наполягає на тому, щоб коханець ставився до неї з належною повагою.

Вона не любить, щоб її квапили. Якщо ви прийшли на перше побачення, не розраховуйте завершити його в ліжку, тому що нічого не вийде. Друге побачення теж навряд чи приведе вас в її спальню. Вона не жеманниця, але вам доведеться переконати її в тому, що ви не вважаєте її дівчинкою на одну ніч. Жінка Водолій чуттєва і володіє дуже сильним інтелектом. Вона живе переважно розумом.

Перше місце — Діва

Ключ до розуміння її натури полягає в тому, що вона занадто контролює себе. Вона настільки ж емоційна, як і інші жінки, але добре управляє своїми почуттями. Її внутрішні прагнення майже завжди залишаються в таємниці. Вона тримається серйозно і з гідністю. Скромність — її вроджена якість, і вона ніколи не хвалиться своїми досягненнями. У неї прекрасні манери, і вона завжди веде себе як справжня леді — якщо її не провокувати.

Вона знає, чого хоче чоловік. Якщо він сам не розуміє, вона допоможе йому проаналізувати ситуацію. Вона прекрасний аналітик. Цілі її практичні і реальні при правильному підході. Якщо вона виходить заміж, то зазвичай це відбувається не рано.

Раніше портал "Знай.uа" публікував еротичний гороскоп на 13 липня.