У природному заказнику в Білорусі, серед інших функцій працівників, є один дуже оригінальний обов'язок – видавати себе за шлюбного суперника глухаря.

Про особливості роботи "конкурента птиці" розповіли на відео.

Чоловікові навіть доводиться токувати з глухарем (виконувати шлюбну пісню). Токування – це частина ритуалу птахів, який допомагає привернути увагу самки чи самця.

На записі видно, що глухар навіть може напасти на працівника і почати "бити", нібито змагаючись за увагу самки.

Популярні новини зараз
Христина Соловій показала харизматичного красеня, який підкорив її серце: "У полоні кохання" Сергію Жукову та гурту "Руки вверх" заборонили в'їзд до європейської країни за підтримку путіна: "Все наше без розбору" Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Чи буде доступне українцям улюблене сало: скільки продавці просять за цей продукт у серпні
Показати ще

"Для того щоб привернути увагу глухаря, треба зробити вигляд, що тобі боляче, піддаватися йому", - розповів еколог Олександр Іванов, який працює в заказнику "Вигонощанське".

На думку екологів, те, що глухарі почали підпускати людей до себе так близько, може свідчити про загрозу зникнення цього виду птахів.

Нагадаємо, через погіршення погоди в Україні цієї весни може загинути 5-7% перелітних птахів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", існує декілька професій, які провокують розвиток ракових захворювань. Так, з онкологічними захворюваннями найчастіше стикаються працівники ферми, будівельники, продавці, водії.