Для нормального і здорового життя кожна людина зобов'язана дотримуватися балансу між роботою і особистим часом. Також це істотно допоможе продуктивно провести робочий тиждень та вихідні – без великих втрат і енергії.

Про це написала виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Розподіляйте свій час

Не варто брати на себе надзавдання, якщо немає часу і ресурсів. Щоб заощадити час треба ретельно та реалістично оцінити свої сили. Ефективно організуйте прання або прибирання.

Відмовляйтеся від зайвої роботи

Не беріть занадто багато справ на себе і відмовляйтеся, якщо відчуваєте, що не впораєтеся. Замість того, щоб виконати прохання через почуття провини, витратьте час на речі, які мають більший сенс.

Плануйте все заздалегідь

Для того, щоб краще сфокусуватися на завданнях і залишити час на сімейні справи, потрібно все внести в окремий календар. Також це допоможе не втратити пріоритет у справах.

Популярні новини зараз

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Робіть часті перерви в роботі

Переважно люди можуть підтримувати максимальний рівень концентрації не більше 90 хвилин. Спробуйте ділити робочий час на блоки з ефективними перервами – рухова активність.

Не несіть роботу додому

Відокремлюйте робочий час від особистого життя. Супрун рекомендує створити правила для того, щоб ці дві складові не перетиналися.

На початку робочого тижня нагадуємо про збереження важливого балансу - роботи і особистого життя. Все -...

Posted by Уляна Супрун on Monday, 20 August 2018

Уляна Супрун розповіла, що батькам не обов'язково шукати для дитини консервативну шкільну форму. Однаковий одяг не сприяє креативності та свободі самовираження дітей.

Вихідні - це час, який краще проводити з сім'єю. І не просто лежати на дивані перед телевізором, а займатися чимось разом, відмінний варіант - активні види спорту. Це найкращий спосіб привчити дітей до здорового способу життя на власному прикладі. Так вважає Уляна Супрун.

Нагадаємо, щоб не стати жертвою наслідків "сидячої" роботи, медики порекомендували вибрати для себе вид фізичної активності.

Як повідомляв портал Знай.uа, стресових ситуацій складно уникнути, але можна значно зменшити їх масштабність і знизити ступінь впливу.

Також портал Знай.uа писав, які загрози приховують однокімнатні квартири.