Жінки, які особливо чутливі до запахів, отримують більше задоволення від сексу. Такого висновку дійшли вчені з Технічного університету Дрездена, передає Health.

У дослідженні взяли участь 42 жінки і 28 чоловіків у віці від 18 до 40 років.

Вони оцінили чутливість до ароматів за допомогою спеціальної шкали, яка визначає рівень розпізнавання специфічних ароматів. Після цього вчені поставили всім учасникам дослідження питання з приводу їх сексуальних бажань, досвіду, частоти оргазмів, а також задоволення від сексуальної активності і майстерності у ліжку (частоти і середньої тривалості статевих відносин).

Підвищена чутливість до запахів точно була пов’язана з задоволеннями від сексуальної активності.

"Знай.uа"  писав, що деякі жінки рвуться в шлюб, як ніби їм там медом намазано. Чоловіки, надумавшись одружитися, цим користуються, і ходять, надувши щоки – мовляв, попляши переді мною, може, тоді й візьму тебе заміж.

Між тим, шлюб припускає не тільки радості, але й самообмеження. І поряд з плюсами в ньому є і мінуси. Які?

- Не можна більше вибирати чоловіків, фліртувати і ходити на побачення. Можливо, це досить легко переживається в 50-60 років, але коли тобі 20-30 років, доведеться докласти чимало зусиль, щоб відмовитися від привабливих пропозицій.

Вільна дівчина може ходити по ресторанах хоч кожен день. Заміжня – тільки з чоловіком або за свій рахунок. Коханці не поспішають "вигулювати" своїх невільних подружок, а все частіше намагаються покликати відразу в сауну. Та й закохуватися не поспішають – чужа ж. Словом, заміжжя порядної жінки означає, що найцікавіше в її сексуального життя вже позаду. Це велика жертва.


Також нагадаємо, британська співачка Ріта Ора здивувала сексуальним відео на пісню "Girls". Трек артистка записала з Cardi B, Bebe Rexha та Charli XCX.

Співачка Ріта Ора не належить до тих, хто соромиться вбирати сексуальне вбрання, приховуючи своє тіло за скромним одягом. Відтак зірка експериментує з образами та сценічними костюмами. У пісні Ріта Ора співає, що "інколи просто хоче цілувати дівчат".