Американські вчені довели, що 100-відсоткових гетеросексуалів насправді не існує та спростували міф, що бісексуальність притаманна виключно представницям жіночої статі.

Психолог, що спеціалізується на гендерних дослідженнях Корнельського університету Річ Севін-Вільямс вважає, що насправді гетеросексуальність не є нормою. Результати дослідження були опубліковані в науковому виданні Journal of Personality and Social Psychology.

Севін-Вільямс пропонує ввести в обіг визначення "переважно гетеросексуальний".Під час свого дослідження вчені показували респондентам обох статей порнофільми. Серед усіх учасників експерименту були гетеросексуали, гомосексуали і бісексуали обох статей.

Фахівці стежили за розширенням зіниць учасників. Як відомо, ступінь розширення зіниць є індикатором сексуального збудження.

Так, в ході експерименту вчені виявили, що зіниці жінок розширювались, коли вони дивилися на секс між чоловіками і жінками, а також жінок з жінками.

Чоловіки ж відреагували розширенням зіниць на відео як з жіночою мастурбацією, так і з чоловічою - незалежно від заявленої сексуальної переваги учасника.

Таким чином, вченим вдалося спростувати міф, що бісексуальність є якістю виключно представниць жіночої статі.

Замість оперування такими поняттями, як "гей" і "натурал", вчені рекомендують тепер ставитися до сексуальної орієнтації людини як до цілого спектру певних переваг.

Річ Севін-Вільямс у своїй новій книзі також зазначає, що молодше покоління сприймає це куди спокійніше - так, багато хто з опитаних ним чоловіків зізнавався в любовних стосунках з хлопцями, вважаючи при цьому себе гетеросексуалами.

Як повідомляв портал "Знай.ua", зірка оскароносного фільму випустила гімн бісексуальності. 32-річна американська співачка і актриса Жанель Моне (Janelle Monae), відома за фільмами "Місячне сяйво" і "Приховані фігури", представила відеокліп на пісню "Make Me Feel", яку можна сміливо назвати гімном бісексуальності.

Відеокліп був опублікований в YouTube наприкінці лютого і вже наробив шуму в ЗМІ, перегляди відео вже перевалили за позначку в 7 мільйонів.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка", Джессіка і Дана "напали" на колишніх Ксенії Мішиної з "Холостячки": "Дивлюся і ржу"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Аліна Гросу оголилася просто в літаку після "пропажі": "Додому..."

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Подібне музичне вихваляння бісексуальності лише підігріває домисли шанувальників і преси про інтимний зв'язок самої Моне з актрисою Тесою Томпсон ( "Аннігіліяція").