Нинішній рік Собаки йде під девізом: "Дій". Зазвичай рік під заступництвом цього східного знака Зодіаку проходить дуже цікаво і добре, але виснажливо. До кінця року можна буде спостерігати приємну втому, щастя і пересичення одночасно.

Поточного року Собаки протегує число 9, яке обіцяє людям процвітання. Сама цифра створює фінансовий потенціал і благоволить до збільшення кількості грошових коштів і підвищення соціального статусу. Це не час зволікань. Час діяти і йти вперед. Залиште кропітке планування на потім. Отже, що ж чекає у справах серцевий кожен з східних знаків Зодіаку у другій половині 2018 року.

Пацюка може очікувати кілька сюрпризів на особистому фронті. Настають кардинальні зміни у багатьох сферах життя. Однак ці зміни йдуть у правильному напрямку.

Для Бика в цьому році прогнози невтішні і шанси зустріти надійного партнера досить малі.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Показати ще

У Тигра, незалежно від його сімейного статусу, любовна життя в 2018 році яскрава і насичена, самі зірки йому сприяють.

Кролику ж зірки пророкують лише недовгі романи в цей період і шанси зустріти свою людину на довгий період практично дорівнюють нулю.

Дракон має всі шанси зустріти свою споріднену душу. Ті, хто перебувають у відносинах, можуть досягти зі своїм партнером повної гармонії і взаєморозуміння. Дуже високі шанси на довгостроковий щасливий роман.

Змія з обережністю вступає в нові відносини, оскільки побоюється нерозділеного кохання. Але без зацікавленості в партнері і міцних відносин не побудувати, а тому вони приречені.

Кінь має бути обережною, щоб не втратити нинішнього партнера. Можливі труднощі при побудові нових відносин.

Півень в 2018 сповнений любові і пристрасті. Хороший рік для любові і романтичних історій.

Собак на любовному фронті очікують зміни.

У Свині в 2018 є всі шанси зустріти справжню любов або дійти з другою половинкою до більш серйозного кроку.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" астрологи переконані, що знак Зодіаку здатний визначити чаклунські здібності людини.