Все частіше батьки у виборі імен для власних дітей керуються особистими вподобання, проте бувають випадки, коли "злагодженість" імені, прізвища, та по-батькові взагалі шокують.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що останнім часом батьки вже відійшли від історичних імен для дітей та все більше почали використовувати "надбання" нашого часу.

У той же час ім'я, яке супроводжує людину протягом усього його життя, несе свою енергетику, яка може як послаблювати, так і посилювати якості свого володаря.

Крім того варто відзначити, що про вплив знаку зодіаку знають та чули все більше та більше людей.

Властивості, які несе в собі ім'я, можуть вступати як в резонанс, так і в дисонанс з зодіакальними якостями. Для того щоб уникнути певних проблемних моментів та протиріч цих енергій, необхідно враховувати сумісність імені та знаку зодіака.

Популярні новини зараз
"Газмережі" попередили споживачів про зміни: платити треба по-новому В Україні помітили НЛО і одразу на фронті Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні
Показати ще

Загальні поради при виборі імені дитині

При виборі імені для активних, амбітних і індивідуалістична вогненних знаків необхідно звертати увагу на сильні, енергійні варіанти.

Пам'ятайте, що ваша дитина, народжена під знаком Овна, Льва або Стрільця, любить бути в центрі подій і уваги, бути лідером, заводієм, допитливим і авантюрним. Саме ці риси характеру необхідні для хлопчика.

Для дівчинки необхідно, щоб ім'я своїм звучанням зберігало природну темпераментність, але не загострювало такі вогненні якості, як норовистість, конфліктність і дратівливість.

Овни

Хлопчики. Для хлопчиків-Овнів, силою характеру які стверджують, що і один в полі воїн, сприятливими стануть сильні імена. Наприклад, Артур ( "людина-ведмідь", що не знає перешкод), Борис і Борислав, яким немає рівних в боротьбі, переможці Микита і Никифор, Марк - ім'я, що походить від Бога війни Марса, покровителю зодіакальних Овнів, а також Родіон.

Дівчата. Для запальних дівчаток-Овнів підходять не менш сильні, але пом'якшувальні буйну вдачу імена.

Леви

Маленькі Левенята з юних років відчувають себе особливими, не терплять над собою чужого керівництва, прагнуть до лідерства.

Хлопчики. Хлопцям-Левам підходять імена, що підкреслюють вольові та організаторські якості. Наприклад, Аристарх, Всеволод, Кирило, переможець Віктор, амбітні Михайло і Ростислав.

Дівчата. Унікальність і шарм дівчаток-Львів підкреслять такі імена, як Алла (богиня), царствена Василиса, благородні Євгенія і Марія, сонячні Олена і Кіра (а Сонце, як відомо, захищає зодіакальним Левам).

Стрільці

Непосидючі й оптимістичні діти-Стрільці будуть себе краще відчувати з енергійними, але легкими іменами, що підсилюють їх лідерські якості, але при цьому негрубими.

Хлопчики. Для хлопчиків-Стрільців чудово підійдуть такі імена, як мужній Андрій, заслужено шановний Владислав, веселий і винахідливий Ігор, впливовий Максим, добрий і благословенний Мирон. А також Гавриїл, адже в цьому імені підкреслена не груба фізична сила, а сила духу.

Дівчата. Допитливість, прагнення розширювати кругозір підкреслять такі імена для дівчаток-Стрільців, як Варвара і Ксенія. Віра, Надія і Ольга виділять високі ідеали і справжню духовність, а Ірина - оптимізм і миролюбність.

Які українські імена увійшли в моду останніми роками

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ці знаки Зодіаку вміють чаклувати.