У жителя американського штату Аризона раптово рука вкрилася безліччю синців, й він не міг зрозуміти причину цього. Складалося враження, що чоловік потрапив під колеса автомобіля або його сильно побили.

Про це повідомляє New York Post. 41-річного жителя міста Чандлер Томаса Джея на початку місяця, коли він прибирав сміття у себе у дворі, вкусив невеликий жук.

Чоловік відчув дуже болючий укол жала. Томас описав укус так - немов під шкіру щось проникло під великим тиском. Уже за кілька годин навколо ураженого місця утворився синець. Пізніше вся рука вкрилася синіми плямами.

Лікарі були здивовані не менш Томаса. Він відвідав центр невідкладної допомоги і дві різні лікарні. Але медикам так і не вдалося діагностувати укус після безлічі тестів і аналізів. Чоловіку же ставало важко рухати рукою.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Показати ще

"Ми молимося про те, щоб у цього укусу не було довгострокових наслідків", - розповіла дружина Томаса Ді Петров.

Жінка підозрює, що її чоловіка вкусив павук різновиду сольпуги, але в цьому немає стовідсоткової впевненості. Вона викладає фотографії пошкодженої руки, сподіваючись, що хтось розпізнає симптоми і підкаже, як їх позбутися. Випадок Джея називають рідкісним медичним. Чоловік сподівається допомогти в дослідженні цього феномена. Він має надію, що медики після експериментів з ним зможуть допомогти іншим пацієнтам.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, до харків'ян звернулися з проханням допомогти врятувати рідкісних жуків.