Подарунки на Новий рік потрібно вибирати хоча б за тиждень до самого свята, адже в останні кілька днів в магазинах вже майже нічого не залишиться, і вибір презенту буде досить складним. Але і без цього вибір подарунків на Новий рік завжди непростий, адже варіантів дуже багато. Тому ми вирішили розповісти, що не можна дарувати дівчатам на Новий рік.

Новий рік 2018: що не можна дарувати дівчатам

Кухонне приладдя

Очевидно, що такий подарунок дівчині на Новий рік не сильно сподобається. Як мінімум, вона може його сприйняти як: "Ти жінка, твоє місце на кухні". Та й крім цього, такий презент нагадає про постійні турботи по будинку. Неприємних натяків тут можна знайти дуже багато, тому краще уникнути такого подарунка.

Дрібнички

Популярні новини зараз

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Свічки, керамічні фігурки і подібні дрібнички досить популярні серед подарунків дівчатам. Ось тільки все це абсолютно безглузде, і буде лише займати місце в шафі. Якщо ви хочете зробити гарний подарунок на Новий рік своїй дівчині, то забудьте про ці речі.

Недорога біжутерія

Якщо у вас немає грошей на дорогу прикрасу, то просто не даруйте її. В крайньому випадку, ви можете зробити дівчині подарунок на Новий рік своїми руками. А ось дешева біжутерія навряд чи когось сильно порадує.

Абонементи в зал, ваги

Навіть якщо ви вважаєте, що у вашої половинки є проблеми із зайвою вагою, то таких подарунків на Новий рік робити не можна. Це дуже сильно образить її.

М'які іграшки

Так, це дуже мило і дарує багато позитивних емоцій, але тільки перші хвилин десять. Далі ваш подарунок дівчині на Новий рік буде просто припадати пилом у шафі.

Парфуми

Назвати такий подарунок дівчині на Новий рік зовсім невдалим не вийде. Звичайно, можна купити парфуми, але тільки якщо ви напевно впевнені у виборі. Адже питання запаху дуже індивідуальний, і якщо купити щось невідповідне, то ваша друга половинка не буде дуже задоволеною.

Дивіться: ЩО ПОДАРУВАТИ ДІВЧИНІ НА НОВИЙ РІК?

Тепер ви знаєте, що не можна дарувати дівчатам на Новий рік і можете починати шукати підходящий презент.